قانون جذب و عشق

قانون جذب و عشق

 قانون جذب و عشق

عشق لزوما به طور تصادفی اتفاق نمی افتد شما می توانید از قانون جذب برای پیدا کردن عشقی که می خواهید استفاده کنید. صرف نظر از آنچه که بسیاری از مردم فکر می کنند، عواملی مانند: وقایع، تصمیم گیری ها و شیوه تفکر باعث می شود که چیزی برای دو نفر رخ دهد. این به آنچه در مورد آن فکر می کنید بستگی دارد!

اگر با استفاده از قانون جذب بر آنچه که می خواهید تمرکز کنید، احتمال اتفاق افتادنش بیشتر می‌شود. اگر متمرکز نباشید، اتفاقات تصادفی رخ می‌دهند و ممکن است شما را به چیزی که نمی خواهید برسانند. این برای شماست، آنچه در کائنات می بینید، شما را می بیند!

عوامل ذکر شده در بالا برای ایجاد نتیجه ای که ممکن است مثبت یا منفی باشد بسته به آنچه که روی آن تمرکز می کنید، ادغام می‌شود. اگر عوامل ابتدایی مثبت باشند، احتمال بیشتری برای دریافت نتایج مثبت خواهید داشت.

اگر شما در مورد چیزی که می‌خواهید  بعضی عوامل را نادیده بگیرید، ممکن است نتایج ناخوشایند و نامطلوب دریافت کنید. این هسته قانون جذب است که ایده تمرکز بر عوامل مثبت را ایجاد می کند تا پایان مثبتی ایجاد شود.

آیا می توان از قانون جذب برای عشق و روابط عالی استفاده کرد؟

درک قانون

 قانون جذب یک سیستم اعتقادی است که افکار مثبت را تشویق می کند تا نتایج مثبتی ایجاد کنند. این بر اساس باور دیگری است که اندیشه ها از انرژی خالص ساخته شده و هر اندیشه ای که از ذهن شما خارج می شود، به نتیجه خاصی بستگی دارد؛ به ماهیت آن اندیشه.

این به این دلیل است که انرژی، انرژی را جذب می کند. اگر انرژی مثبت باشد، انرژی مثبت را به ارمغان خواهد آورد. اگر منفی باشد، منجر به دریافت انرژی منفی خواهد شد.

چگونه قانون جذب عشق را تحت تاثیر قرار می دهد؟

 ذهن یک چیز قدرتمند است. با این حال، مردم برای تمرکز بر جنبه های فیزیکی زندگی خود، اغلب تاثیر ذهن بر بدن را نادیده می‌گیرند. به عنوان مثال، اگر فکر می کنید بی ارزش هستید، چیزی برای ارائه ندارید و شایسته عشق و احترام نیستید، احتمال بیشتری دارید که رویاهای خود را خراب کنید و شانس خود را برای رسیدن به موفقیت از دست بدهید.

اگر ذهن شما بدون توجه به آنچه که پیشنهاد می کنید می‌گوید: غیر قابل قبول است. احتمالا کسی را که از آنچه هست قدردان باشد؛ جذب نمی کنید. کسانی را ملاقات می کنید که خجالتی، از نظر اجتماعی ناخوشایند و ناپخته هستند. به این دلیل که انتظار دارید کمتر از آنچه می خواهید دریافت کنید.

با استفاده از قانون جذب، شما می توانید ذهنیت خود را تغییر دهید تا انتظاراتتان را بهتر کنید و برای رسیدن به اهداف خود بیشتر مفید واقع شود. اگر شما می توانید بر روی یک بخش مثبت و مفیدی از تفکر تمرکز کنید، ارزش خود را تأیید می کنید و تأیید می کنید لایق دریافت بهترین‌ها هستید.

هنگامی که ذهن خود را آموزش دادید که روی چیزهای مثبت تمرکز کند؛ ذاتاٌ هرچیزی که برای شما بد است را رد می‌کند. علاوه بر این، شما قادر خواهید بود خود را بهبود بخشید، اعتماد به نفس بیشتری داشته باشید، سخاوت بیشتر اطمینان بیشتر و پذیرفتن بیشتر چیزهای خوبی که زندگی می تواند ارائه دهد.

چگونگی استفاده از قانون جذب برای ایجاد عشق و روابط بهتر؟

 قانون جذب می تواند به شما کمک کند تا زندگی عاشقانه‌ای بسازید. برای آماده کردن ذهن خود برای امکانات بی حد و حصر، می توانید عوامل زیر را در نظر بگیرید:

واضح بودن هدف

 بدانید که چه چیزی را می خواهید، چرا و چگونگی آن را روشن کنید. استفاده از صفحه بینایی یک راه عالی برای انجام این کار است. برای دریافت نوع رابطه ای که می خواهید: اجتماعی، حرفه ای یا عاشقانه؛ آن را به روشنی از نظر تجارب، احساسات و احساساتی که شما را خوشحال می‌کند، تعریف کنید.

باز بودن

 خودتان را برای دریافت چیزهای بزرگ و فرصت های شگفت انگیز آماده کنید و آغوشتان را به روی موهبت‌های الهی باز کنید. هنگامی که ذهن شما پذیرش بیشتری انجام می‌دهد. سیلی از نعمت ها را به سمت خود جذب می‌کند.

عشق به خودت

 شما نمی توانید انتظار داشته باشید که دوستتان داشته باشند و شما را بپذیرند اگر خودتان نمی‌توانید دوست داشتی بودن خود را قبول کنید و به خود عشق بورزید. شما شگفت انگیز و منحصر به فرد و پر از پتانسیل هستید. خودتان را کوچک نکنید.

مثبت ماندن

توقف شکایت. شکایت باعث افزایش احساسات و انرژی منفی می شود. اگر شکایت را متوقف کنید، می توانید چیزها را به وضوح ببینید. شما یاد خواهید گرفت که چگونه مسئولیت افکار و اعمالتان را بپذیرید و دیگران را متقاعد سازید. در نتیجه، از داشتن یک رابطه سالم و شادتر لذت خواهید برد.

نویسنده: دکتر تام جیمز

ترجمه: گروه تحقیقاتی نیک جذب

شاید بخواهید مطالب بیشتری درباره ی قانون جذب بخوانید:

قانون جذب چیست؟

قانون جذب در عشق

استفاده از قانون جذب برای موفقیت در امتحانات

۱۰ گام قانون جذب

پنج مرحله‌ی استفاده از قانون جذب

7 کلید اساسی دستیابی به اهداف

تمرینات قانون جذب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × یک =