کتاب صوتی راز تجلی رویاهای شما
این مطلب را به اشتراک بگذارید

دانلود کتاب راز تجلی رویاها

 

دانلود کتاب راز تجلی رویاها

قیمت : 5 هزار تومان

فرمت: MP3

مدت: 22 دقیقه

اندازه فایل: 22 مگابایت

درباره ی کتاب راز تجلی رویاها

در این کتاب درباره­ ی 12 عادتی صحبت می کنیم که بر اساس 3 سال مطالعه ی حوزه ی موفقیت و بهبود فردی، شما را به موفقیتی که مدتها در انتظارش بودید  می رساند. شما با نهادینه کردن یکی از این عادات می توانید کیفیت زندگی خود را به طرز محسوسی ارتقا دهید اما استفاده از همه ی آنها زندگی بهتر و موفقتری را برایتان به ارمغان خواهد آورد. 

بهترین و ساده ترین تکنیکهای بهبود فردی و رسیدن به موفقیت به زبان ساده و روان در این کتاب الکترونیکی بیان شده است و شما با کمترین هزینه و وقت می­ توانید به آن دسترسی داشته باشید.

 

چرا باید این کتاب را بخرم؟

ما در عصر شلوغی زندگی می کنیم که در آن وقت واقعا به اندازه ی طلا و شاید هم بیشتر از آن ارزش دارد. پس بهتر است کتابی را خریداری کنیم که به خواندن بیش از 10 کتاب پرفروش بی ارزد تا هم در وقت و هم در پول خود صرفه جویی کرده باشیم.

اگر برای رسیدن به موفقیت عجله دارید و وقت ندارید کتابهای موفقیت را ورق بزنید به شما پیشنهاد می کنم، کتاب صوتی راز تجلی رویاها را خریداری کنید چون می تواند در عرض 22 دقیقه شما را با بهترین مطالب و توصیه های مشهورترین نویسندگان کتابهای موفقیت از جمله: آنتونی رابینز، برایان تریسی، فلورانس اسکاول شین، جیم ران، دارن هاردی و… آشنا کند.

 

پیشنهاد ویژه

 با خرید نسخه صوتی راز تجلی رویاها با فرمت MP3, نسخه الکترونیکی کتاب راز تجلی رویاها به رایگان در اختیارتان قرار خواهد گرفت.