فایل خود هیپنوتیزم لاغری
ارسال شده در: دسامبر 20, 2018, توسط : نیک جذب
جذب لاغری
این مطلب را به اشتراک بگذارید


مدیتیشن طلایی جذب لاغری و آرامش یا فایل خود هیپنوتیزم لاغری

دکتر علی فیروز آبادی در کتاب هیپنوتیزم به زبان ساده می‌گوید: “خودهیپنوتیزم به عنوان وسیله‌ای برای تثبیت و تقویت تغییراتی که فرد آن را طی می‌کند و همچنین به حفظ انگیزه‌ی او و جلوگیری از عود دوباره آن مشکل، کمک می‌کند. مانند کاهش وزن یا ترک سیگار “

چاق بودن یا نبودن، مسئله این است!

وقتی چاقی نشستن و بلند شدن برات سخته!

وقتی چاقی، لباس شیک گیرت نمیاد!

پات که به اتاق پرو برسه افسرده میشی!

چربی هات زودتر از خودت دیده میشن و هیچکس زیبایت رو نمیبینه!

نمیتونی زیر بارون توی کوچه های تنگ قدم بزنی و از هوای دو نفره لذت ببری!

تاکسی راحت گیر نمیاری! اگر هم تاکسی گیر آوردی باید نگاه تحقیر آمیز مسافرا و نق و نوق راننده رو به جون بخری!

برای ورزش کردن انرژی نداری!

اراده و انگیزت رو خیلی راحت از دست میدی!

هیچ خیاطی نمی تونه یه لباس مجلسی برات بدوزه که چاقیتو نشون نده!

هر وعده غذای خوشمزه ای که می خوری بهت احساس عذاب وجدان میده!

همیشه کابوس اضافه وزن و بهم ریختن اندامت رو داری.

بیماری‌های  موروثی نگرانت می کنن!

نمی تونی جلوی بچه ی شیطونت رو که با سرعت میره توی خیابون شلوغ رو بگیری!

از دید بقیه تنبل به نظر میای!

توی بازی‌های تیمی هیچوقت انتخاب نمیشی!

فکر میکنی زشتی و هیچکسی از تو خوشش نمیاد!

از خودت بیزار میشی و اعتماد به نفست پایین میاد!

وقتی چاقی، توی ارزیابی پزشکی کلمه متناسب و نرمال رو نمی بینی!

و متاسفانه وقتی چاقی در معرض بیماری های زیادی قرار میگیری مثل:

فشار خون، دیابت نوع 2، بیماری قلبی عروقی، سایش مفاصل، سکته مغزی، توقف تنفس در خواب و اختلال خواب، کبد چرب، بیماری کیسه صفرا، نقرس، افسردگی، و حتی مرگ ناشی از بیماری های قلبی و عروقی با چاقی در ارتباط هست.

اما نگران نباش حتی اگر چاقی و به اندازه کافی انرژی و انگیزه نداری که ورزش کنی و رژیم های غذایی سخت رو حفظ کنی، می تونی از فایل خود هیپنوتیزم لاغری نیک جذب استفاده کنی و احساس بدی که چاقی برات به وجود آورده رو برای همیشه رها کنی و به سوال دوستانت که ازت می پرسند: چی کار کردی که انقدر لاغر شدی؟ جواب بدی.

محتوای فایل خود هیپنوتیزم لاغری چیست؟

فایل صوتی: مدیتیشن طلایی جذب لاغری و آرامش. مدت: 21 دقیقه، فرمت: mp3

هدیه ویژه: کتاب به راحتی به وزن دلخواهتان برسید. تعداد صفحه: 71، فرمت: pdf

فایل خود هیپنوتیزم لاغری مخصوص کسانی است که از چربی های اضافه بدنشان به ستوه آمده و می خواهند هرچه سریعتر از شر آنها خلاص شوند و زندگی عاشقانه تر و شادتری را تجربه کنند. همچنین این فایل مناسب کسانی است که مشغله زیادی دارند و می خواهند در زمان کوتاهی ذهن خود را منظم کنند و به آرامش برسند.

اندازه: 22 مگابایت – قیمت: 34900 تومان – با تخفیف ماه مبارک رمضان: فقط 25 هزار تومان

فایل خود هیپنوتیزم رسیدن به تناسب اندام

پیش نمایش مراقبه: با دانلود فایل صوتی زیر می توانید یک دقیقه از مدیتیشن طلایی جذب لاغری و آرامش را به رایگان گوش دهید.

مراقبه طلایی کاهش وزن نیک جذب

ویژگی منحصر به فرد مدیتیشن طلایی نیک جذب:

1- مدیتیشن طلایی نیک جذب بدن شما را برای لاغر شدن برنامه ریزی می کند.
2- مراقبه طلایی کاهش وزن بر اساس چند سال مطالعه آماده شده و شما به سادگی با شنیدن آن، به صورت ناخودآگاه بین روح و جسم خود آشتی برقرار کرده و سلامتی بیشتری را در زندگی جذب می کنید.
3- گوش دادن به مراقبه طلایی نیک جذب، آرامش و احساس واقعا خوبی را در زندگی شما به جریان می اندازد.
4- مراقبه طلایی طوری طراحی شده که احساس شما را نسبت به خودتان عالی کند.

در مورد مدیتیشن و هیپنوتیزم بیشتر بخوانید!

با مدیتیشن طلایی لاغری، بدون تقلا کردن می توانید وزن کم کنید.

بدون ورزش لاغر شوید
با نیک جذب، بدون تقلا کردن لاغر و خوش اندام شوید.

با استفاده از فایل خود هیپنوتیزم لاغری همه چیز آماده است تا شما در آرامش چربی های اضافه بدنتان را بسوزانید.

روش های قبلی شما، برای کاهش وزن، روش های ناکارآمدی بودند یا تغییراتی موقتی ایجاد می کردند. دیگر مهم نیست در گذشته چه کارهایی انجام می دادید؛ ولی اکنون وقت آن است تا کاری کاملا متفاوت انجام دهید. حداقل برای 6 هفته بطور منظم به مراقبه طلایی لاغری گوش دهید.

اگر دوست دارید:
بدنی موزون و متناسب داشته باشید، به راحتی چربی های اضافه بدنتان را بسوزانید، در پیدا کردن لباس به مشکل نخورید و هرچه می خواهید بدون عذاب وجدان و نگرانی بخورید و بالاخره در چالش کوچک کردن شکم و پهلو موفق شوید؛ مراقبه طلایی جذب لاغری با برنامه ریزی ذهنتان در این راه به شما کمک می کند.

اگر تصمیم شما برای لاغر شدن جدی است:
به شما افتخار می کنم؛ چون برای حل دغدغه ی جسمی و ذهنی خود، گام بزرگی برداشتید که از پرخوری جلوگیری کرده و انگیزه ی ورزش کردن را در شما ایجاد می کند. مدیتیشن طلایی جذب لاغری، افکار، رفتار و باورهای شما را پیرامون غذا، سلامتی و خوردنتان تغییر می دهد و به شما کمک می کند به وزن دلخواهتان برسید. می توانید هر چندبار که می خواهید به مراقبه طلایی گوش دهید و به وزن، تناسب اندام و سایز دلخواه خود دست یابید، تا آنجا که از داشتن چنین بدنی احساس خوشحالی کنید.

برنامه ریزی ذهن برای کاهش وزن:
ذهن شما مانند رایانه، دارای نرم افزار خاص خود می باشد که به شما در سازماندهی افکار و چگونگی رفتار کمک می کند. ریشه تمام مشکلات یک چیز است و آن اجرای برنامه های منفی است که در ضمیر ناخودآگاه نصب شدند. مدیتیشن طلایی جذب لاغری ذهن شما را با افکاری مثبت، همراه با اراده بسیار قدرتمند، پر می کند. زمانی که در حالت استراحت کامل به سر می برید، مراقبه ی طلایی، رایانه ی ضمیر ناخودآگاه شما را برنامه ریزی مجدد می کند؛ بنابراین، نحوه تفکر شما به غذا عوض خواهد شد و احساس بهتری به خود خواهید داشت.

جذب لاغری با برنامه ریزی ذهن

هدیه ویژه:
کتاب الکترونیکی به راحتی به وزن دلخواهتان برسید که در آن تکنیک های لاغری و روش EFT برای خنثی کردن باورهای چاق کننده و روش شفا دهی آموزش داده شده است. با خرید مدیتیشن طلایی جذب لاغری، می توانید این کتاب ارزشمند را به رایگان دانلود کنید. کتابی که شما را به سلامتی جسمی و روحی می رساند و بهترین زندگی را برای شما به ارمغان می آورد. آن هم فقط با برنامه ریزی ذهنتان.

آزمایش عملی برای اثبات تاثیر ذهن بر بدن:
خیلی جالبه، همین الان امتحان کنید!
“هر تصور ذهنی، واکنش بدنی خاص خود را بدنبال دارد. برای آزمایش این مسئله به ترتیب زیر عمل کنید: هر دو دستتان را به صورت موازی و در یک سطح، در جلوی بدنتان دراز کنید. چشمانتان را ببندید و تصور کنید که وزنه ی سنگینی از دست راست شما آویزان است و بادکنکی پر از گاز هلیوم، به دست چپ شما بسته شده است. سعی کنید، این تصور آنچنان در ذهن شما گسترش یابد که گویی واقعا چنین اتفاقاتی بر دو دست شما روی داده است. پس از لحظاتی چشمانتان را باز کنید، خواهید دید که دست راستتان در سطحی پایین تر از دست چپتان قرار دارد.”

لاغر شدن چه آسونه

جذب لاغری

اگر فکر می کنید با مدیتیشن لاغر نمی شوید از پکیج پیشرفته لاغری نیک جذب استفاده کنید!

نکته بسیار مهم: بعد از پرداخت موفق بلافاصله دکمه ای آبی رنگ برای دانلود فایل خود هیپنوتیزم لاغری به شما نشان داده می شود که کافیست روی آن کلیک کنید. آموزش تصویری خرید آنلاین از نیک جذب

نکته: بعد از دانلود محصول برای اینکه آن را از حالت فشرده خارج کنید از نرم افزار winrar استفاده نمایید. winrar را می توانید به رایگان از کافه بازار دانلود کنید. باز هم اگر مشکلی در مرحله دانلود یا باز کردن محصولات برایتان به وجود آمد از طریق تماس با ما اطلاع دهید تا به سرعت رسیدگی شود.

محصولی از: گروه تحقیقاتی نیک جذب

دوست داری لاغر بشی یا می خوای تا آخر عمرت به جای سلامتی، چربی ذخیره کنی؟ کلیک کن تا راه لاغری بدون ورزش و رژیم رو نشونت بدم.

5 در “فایل خود هیپنوتیزم لاغری” گفتند

  1. سلام
    این مراقبه خواه ناخواه روی من تاثیر گذاشته، شکرگذاری و نزدیکتر شدن به خدای بی نظیرمون
    امروز صبح برای لقمه لقمه ی صبحونم هم قربون خدا رفتم هم قربون خودم که خدا منو شایسته این غذا دونسته و هم قربون لقمه هام 🙂
    بطور نامحسوسی هم زود سیر شدم هم لذت بردم.

  2. مراقبه طلایی احساس خوبی توی من به وجود آورد انقدر خوب که همون بار اول تصمیم گرفتم 3 بار بهش گوش بدم تا انرژیم بره بالا. سپاس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code