مستند راز- بخش دوم

مستند راز- بخش دوم

راز قانون جاذبه
راز قانون جاذبه

 بیشترمون ندانسته جذب می کنیم. ما فکر می کنیم هیچ کنترلی روی این جریان نداریم. افکار ما خود محور عمل می کنند، همینطور احساساتمون و در نتیجه همه  چیز ناخواسته سر راهمون قرار میگیره.

حالا که برای اولین بار این چیزها رو می شنوید ممکنه احساس کنید که خب حالا از این به بعد باید مراقب افکارم باشم. این کار سختی خواهد بود. خب اول کار اینطور به نظر خواهد اومد ولی جذابیت موضوع از همینجا شروع میشه.

ما نمیخوایم شما رو تشویق به کنترل و نظارت بر افکارتون بکنیم. یه همچین کاری آدمو دیوونه میکنه. افکار بسیار متعددی هستند که به سمت شما میان اونم از منابع متعدد و متفاوتی در مورد موضوعات متعدد و متفاوتی. اینجاست که سیستم  راهنمای حسی شما وارد عمل میشه. احساسات شما راهنمای احساسی شماست تا به شما بفهمونه به چه چیزی فکر می کنید.

 افکار شما احساساتتون رو پدید میارن.

 احساسات نعمت بزرگیه که به ما داده شده که باعث میشه بفهمیم چه چیزی رو جذب می کنیم.

از دیدگاه ما تنها دو احساس وجود داره. یکی احساس خوبه و دیگری احساس بد. شما روی اونا اسمهای متفاوتی میذارید ولی اساسا تمام اون احساسات منفی چه اسمشو بذاریم احساس گناه چه عصبانیت چه نا امیدی، همه یک احساس یکسان براتون دارن، احساس خوبی نمی کنید. و تمام اونا مثل یک راهنما می مونن که میگن اون چیزی که الان دارین بهش فکر میکنین  با اون چیزیکه واقعا میخواین هم جهت نیست.

در یه گفتار دیگه بهش  میگن فرکانس بد یا ارتعاشات بد یا هرچیزی که میخواین اسمشو بذارین.

همین الان می تونید شروع کنین به احساس سلامتی می تونید شروع کنید احساس ثروت رو می تونید شروع کنید عشقی رو که شما رو در برگرفته احساس کنید؛ حتی اگه وجود نداره! و اتفاقی که میوفته اینه که جهان هستی به ترانه ی وجود شما پاسخ خواهد داد.

کائنات به طبیعت اون احساس درونی پاسخ خواهد داد و آشکار خواهد شد. به این دلیل که شما اینطور احساس می کنید.

چیزی که فکر می کنید و چیزی که احساس می کنید و چیزی که پدیدار میشه همیشه یکسان هستند؛ تمام دفعات.

فکر و احساسی که روش تمرکز می کنید همون چیزیه که دارید به زندگیتون جذب می کنید. خواه چیزی باشه که شما می خواید یا نه.

قبول کردنش سخته ولی وقتی بتونیم خودمون رو در مقابل اون آزاد بذاریم پیامداش فوق العاده است.  به این معنی که هرچیزی که افکار در زندگی شما انجام داده رو میشه بازگردوند به وسیله ی تغییری در آگاهی شما.

شما جهان خود را میسازید همینطور که در آن پیش می روید. چرچیل

خیلی مهمه که شما احساسه خوبی داشته باشید. چون این احساس خوبه که به عنوان یک سیگنال به تمام جهان ارسال میشه و شروع به جذب همانندهای خودش به سمت شما می کنه. پس هرچه احساس بهتری داشته باشید بیشتر می تونید چیزایی رو جذب کنید که به شما حس خوبی میدن و می تونند همچنان شمارو بالاتر و بالاتر ببرند. خیلی ازمردم می پرسن که نقش اونا در این روند خلقت چیه و نقش جهان هستی در اون چیه؟ خب بیاین برای یه لحظه به این نگاه کنیم. بیاین از داستان علاء الدین و چراغ جادو برای این کار استفاده کنیم. حتما شنیدین. می دونیم که علاء الدین چراغ جادو رو پیدا می کنه و گرد و غبارش رو میگیره و ناگهان غول چراغ جادو میاد بیرون. غول چراغ همیشه فقط یک چیزو تکرار میکنه: فرمانبردارم سرورم.  میدونیم که الان فکر می کنین اون سه آرزو داشت اما اگه ردپای داستان رو از مبدا آن دنبال کنید؛ می بینید که به هیچ وجه اینطور نیست. محدودیتی وجود نداشته. حالا بیاین این داستان رو بگیریم و گسترشش بدیم و در زندگی شما به کار ببندیم. به یاد بیارید که علاء الدین کسیه که همیشه به دنبال خواسته هاشه. و در اینجا جهان هستی رو داریم که در قالب غول چراغ جادو  ظاهر شده و در آداب و رسوم مختلف اسامی مختلفی داره مثل فرشته نگهبان، من برتر، در واقع هر اسمی میشه روش گذاشت. شما هر اسمی که به نظرتون بهتره صداش کنید. ولی تمام مکاتب به ما گفتن که یه چیزی بزرگتر از ما وجود داره. و قول چراغ همیشه یک حرفو میزنه. فرمانبردارم سرورم.

پس اینجا بهتره بگیم که روند خلقت یه فرایند سه مرحله ایه:

قدم اول اینه که شما باید اون چیزی که میخواید رو  طلب کنید. برای این طلب کردن و خواستن نیازی به کلمات ندارید. در واقع جهان هستی اصلا به کلمات شما گوش نمیده.

کائنات کاملا به افکار شما پاسخ میده.

واقعا چه چیزی رو میخواین؟ بشینید و اون رو روی یک ورق کاغذ بنویسید. اونو با یک جمله مضارع بنوسید. شاید بد نباشه اینطور شروع کنید. من خیلی خوشحالم و شکرگزارم حالا که …

و بعد توضیح بدید که دوست دارید زندگیتون چه شکلی باشه.

و این خیلی هم جالبه. مثل این می مونه که دنیا یه کاتالوگ باشه در دست شما. و شما همینطور که اونو ورق میزنید میگید: من دوست دارم این تجربه رو داشته باشم و دوست دارم این محصولو خریداری کنم و میخوام همچین فردی رو ملاقات کنم. انگار که دارید به جهان هستی سفارش میدید. واقعا به همین سادگی.

قدم دوم جواب دادنه. جوابی به اون درخواستی که شما دارید. و این کاری نیست که شما با وجود جسمیتون انجام بدین. این قدم رو جهان برای شما انجام میده. تمام نیروهای کائنات به افکاری که شما اونا رو پدید آوردید پاسخ میدن. فرمانبردارم سرورم.

و جهان هستی شروع میکنه به گرفتن شکل جدیدی که بتونه آرزوی شمارو برآورده کنه.

 

برای خواندن قسمتهای دیگر این مقاله از لینکهای زیر استفاده کنید: 

مستند راز – بخش اول

مستند راز – بخش دوم

مستند راز – بخش سوم

مستند راز – بخش چهارم

مستند راز – بخش پنجم

 

منبع: گروه تحقیقاتی نیک جذب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × دو =