انگیزه کافی برای لاغر شدن ندارم چی کار کنم؟

20 عبارت انگیزشی که به شما کمک می کند وزن کم کنید- بخش اول

"کم کردن وزن مسئله من نیست." آیا اغلب به خودتان و دوستانتان این جمله را می‌گویید؟ اما وقتی عمیق‌تر به مسئله نگاه می‌کنید به خود می‌گویید: خب من هم آن را می خواهم؟ ما بیش از حد می ترسیم که از منطقه راحتی‌مان خارج شویم. من به یاد دارم که به خودم گفتم؛ چاق بودن خوب است و من عاشق غذا خوردن هستم، فردا ورزش کردن را شروع می‌کنم. در نتیجه‌ی این نگرش 30 پوند اضافه وزن پیدا کردم و خطرات جدی، سلامتی‌ام را تهدید کرد. من برای ایجاد انگیزه ی خوردن غذای سالم و ورزش کردن، شروع به یادداشت برداری از نقل قول‌های انگیزشی کردم و آنها را در گوشه کنار خانه گذاشتم و این ترفند واقعا کار کرد! امروز من متناسب، فعال، سازنده تر و مثبت هستم.

بنابراین برای آن دسته از افرادی که تغییر سبک زندگی فعلی را دشوار می‌دانند این 20 نقل قول انگیزشی را نوشته‌ام تا با استفاده از آنها به وزن دلخواهشان برسند.

20 نقل قول انگیزشی برای کاهش وزن

1- تنها من می‌توانم زندگی‌ام را تغییر دهم؛ هیچکس نمی‌تواند این کار را برایم انجام دهد:

درست است، نه؟ شما می‌توانید مربی، متخصص تغذیه یا حتی خانواده و دوستانتان را برای افزایش وزن خود سرزنش کنید. اما در پایان روز این شما هستید که باید زندگی خود را کنترل کنید. اگر خوردن غذاهای سالم و ورزش را شروع نکنید، حتی بهترین مربیان و متخصصان تغذیه نمی‌توانند کاری در مورد آن انجام دهند. یاد بگیرید وقتی خانواده و دوستانتان شما را به عادات ناسالم تشویق می‌کنند؛ مودبانه اما محکم «نه» بگویید. به خودتان بگویید که چرا کاهش وزن برایتان اهمیت دارد؟ این به شما انگیزه میدهد.

برای مشاهده محتوای کامل و دانلود مطالب ویژه، حساب کاربری خود را ارتقا دهید.

عضویت ویژه