تناسب اندام مقاله

بهترین نقل قول انگیزشی برای کاهش وزن


20 عبارت انگیزشی که به شما کمک می کند وزن کم کنید- بخش دوم


11- هیچ چیزی بهتر از احساس لاغری نیست:

من کاملا با این موافقم. در ابتدا آسان نبود که از خوردن غذاهای مختلف جلوگیری کنم. اما وقتی که هدفم برای کاهش وزن جدی شد و برنامه ام را عملی کردم و وزنم کم شد به احساس خوبی رسیدم که قبل از آن تجربه اش نکرده بودم. پوشیدن لباسهای مد روز یک چیز است و خوب به نظر رسیدن در آنها چیز دیگری است. این به این معنا نیست که شما باید پوست و استخوان باشید. تلاش کنید که شیک و موزون باشید. شما نور را احساس خواهید کرد و با خودتان راحت تر خواهید بود.

12- اراده یک مهارت است:

هنگامی که شروع به کاهش وزن می‌کنید، قدرت اراده شما بسیار مهم است. اگر خیلی زود شکست بخورد، نمی‌توانید به لاغری برسید. درد و نارضایتی روحی سخت است، اما تنها چند روز طول می کشد. پس از آن شما باید تمرینات ذهنی انجام دهید که به هدف خود متعهد باقی بمانید. شما می‌توانید این مهارت را به تدریج تقویت کنید و این به شما در تمام جنبه‌های زندگی کمک خواهد کرد نه فقط در کاهش وزن.

13- خوردن دسر در هنگام استرس، اتفاقی است؟ من اینطور فکر نمی‌کنم:

هر زمان که تحت فشار قرار بگیریم، شروع به خوردن بستنی، کیک، شیرینی، شکلات و غیره می‌کنیم. استرس منجر به خوردن احساسی می‌شود و به پرخوری تمایل پیدا می‌کنیم که در نهایت منجر به اضافه وزن می‌شود. کافی است بدانید که استرس داشتن کمکی به شما نمی‌کند.

14- ذهن فعال نمی‌تواند در بدن غیرفعال وجود داشته باشد:

بی تحرکی، ذهن شما را تنبل و غیرفعال می‌کند. حتی اگر ذهن شما فعال باشد به صورت منفی کار می‌کند و سیگنال‌های اشتباهی از گرسنگی و نارضایتی می‌فرستد. بنابراین حداقل یک ساعت فعالیت بدنی را وارد زندگی روزمره‌ی خود کنید.

15- تلاش برای پیشرفت نه کمال‌گرایی:

اگر روزی نتوانستید به برنامه پایبند باشید به خودتان سخت نگیرید. فردا یک روز جدید و یک شانس جدید است. قدردان تلاش و دست آورد خود تا آن لحظه باشید. این خوب است که به جست و خیز در ورزشگاه بپردازید یا اینکه یک وعده‌ی غذایی سالم داشته باشید.

16- موفقیت هرگز قطعی نیست، شکست هرگز پایان نیست:

اگر در گذشته موفق به کاهش وزن نشدید به این معنا نیست که هرگز نمی‌توانید وزن خود را کم کنید. مهم این است که در مورد بدن خود و اینکه ذهنتان چطور کار می‌کند یاد بگیرید.

17- هیچ میزان از امنیت ارزش آن را ندارد که به طور منظم رویاهایتان را بکشید:

آیا تا به حال رویای تبدیل شدن به یک مدل، بازیگر، بدل‌کار و یا برنده‌ی مسابقه‌ی ماراتن  را داشتید؟ این مهارت ها نیاز به یک بدن مناسب و قابل انعطاف دارد. ترسی که دارید تنها دلیلی است که بدن خود را در این حال رها کرده ­اید. اما اجازه بدهید از تجربه ­­ی شخصی‌ام بگویم، هیچ وقت برای برداشتن گامی به سمت بدن مناسب خیلی دیر نیست.

18- یک هدف بدون برنامه، فقط یک آرزو است:

اگر شما فقط به کاهش وزن فکر می‌کنید و کاری برای آن انجام نمی‌دهید هیچوقت به لاغری نمی­­ رسید. همیشه اهداف خود را بنویسید و برای رسیدن به آنها مهلت تعیین کنید. یخچال خود را با غذاهای سالم پر کنید، غذاهای ناسالم را دور بریزد و شروع به فعالیت فیزیکی کنید.

19- موفقیت مجموعه‌ای از تلاش‌های کوچک و تکرار آن در هر روز است:

کاهش وزن آسان نیست، نیاز به وفاداری و تلاش دارد، زمان می‌برد. با تلاش‌های کوچک شروع کنید. برای رسیدن به مقصد باید قدم اول را برداشت. همانطور که در نقل قول بیان شد: “برای رسیدن به موفقیت، عادات جدید و سالم خود را هر روز تکرار کنید.”

20- شما نمی‌توانید تنها با خیره شدن به آب از دریا عبور کنید:

احتمالا بهترین نقل قول انگیزشی برای کاهش وزن است. این به درستی بیان می‌کند که شما نمی‌توانید انتظار داشته باشید که بدنتان خود به خود تغییر کند. شما باید به شیرجه رفتن، شنا کردن، غرق شدن، و دوباره شناور شدن تا زمانی که به مقصد برسید، ادامه دهید.

20 عبارت انگیزشی که به شما کمک می کند وزن کم کنید- بخش اول

منبع:  https://www.stylecraze.com/articles/awesome-motivational-quotes-on-weight-loss/#gref

نویسنده: Charushila Biswas

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.