طراحی سایت و کسب درآمد از آن

این مطلب را به اشتراک بگذارید

 

آموزش راه اندازی کسب و کار اینترنتی

قیمت:   225 هزار تومان

آیا تا به حال به کسب و کار خود اینگونه نگاه کرده اید که بدون اینکه در محل کارتان باشید و حتی بدون اینکه در حال انجام کاری باشید کسب درآمد کنید؟
آیا تا کنون این احساس را داشته اید که فقط با داشتن یک وب سایت و چند ساعت کار روزانه درآمدی چند برابر حقوق ثابت کارمندی داشته باشید؟
آیا می توانید تصور کنید که زمانی که در حال تفریح و در مسافرت هستید پیامک های واریز پول به حساب آنلاین سایت شما پیوسته برایتان ارسال شود؟
خیلی ها تصور می کنند داشتن کسب و کار اینترنتی یک کار بسیار دشوار است و یا سوالات بالا فقط امید واهی و شعارهای تبلیغاتی است که برای فروش این محصول به کار رفته است!
باید این موضوع را بدانید که این گفته ها حقیقت است، همین الان که شما در حال مطالعه این متن هستید تعداد زیادی از صاحبان کسب و کار اینترنتی در حال تجربه گفته های بالا هستند!

خرید محصول

حال اگر حتی تصمیم بگیرید که کسب و کار اینترنتی خود را آغاز کنید شاید برایتان سوالات زیر پیش بیاید:
آیا راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی نیاز به متخصص دارد؟
آیا هزینه و سرمایه گذاری زیادی برای شروع آن لازم است؟
بدون دانش کدنویسی امکان ندارد یک سایت فروشگاه آنلاین راه اندازی شود؟
مگر فقط شرکت های طراحی سایت توانایی پیاده سازی یک فروشگاه آنلاین را ندارند؟
اگر فروشگاه ام را راه اندازی کردم محصولات ان را از کجا تهیه کنم؟
برای انبار کردن این محصولات چقدر هزینه لازم است؟
اصلا چرا باید محصولات من را از فروشگاه من خریداری کنند؟
چطور هم فرصت کنم سر کار خودم بروم و هم یک کار آنلاین داشته باشم؟
آیا فروشندگان محصولات به من اعتماد می کنند تا من محصولات آنها را بفروشم؟
چطور می توانم محصولات دیجیتالی (قابل دانلود) بفروشم تا همه مراحل آنلاین انجام شود؟
گرفتن درگاه پرداخت آنلاین برای من که فقط یک فرد هستم و شرکتی ندارم ممکن است؟
آیا می توانم از داخل منزل هم کار کنم یا حتما باید شرکت داشته باشم؟
آیا این کار را خانم ها هم می توانند انجام دهند؟ آیا ممکن است داخل منزل انجام شود؟
نماد اعتماد یا اینماد را چطور بگیرم؟ من شرکت ندارم و هیچ مجوزی هم برای کار ندارم!؟
پاسخ همه این سوالات و نحوه انجام کار به روش صحیح از ۰ تا ۱۰۰ در این دوره آموزش داده شده است.

لطفا برای آشنایی بیشتر با این دوره ویدئوی معرفی آن را مشاهده نمائید:
دوره راه اندازی کسب و کار اینترنتی در ۱۸ قدم به شما آموزش می دهد که چگونه یک کسب و کار اینترنتی کامل به همراه کلیه امکانات مورد نیازی که یک فروشگاهی آنلاین نیاز دارد را ۱۰۰% توسط خودتان و بدون نیاز به طراح وب سایت و برنامه نویسی پیاده سازی کنید.

نکته بسیار مهم: مرکز آموزشی مو به مو همیشه در آموزشهای خود این نکته را در نظر گرفته است که ممکن است فردی که این آموزش را مشاهده می کند هیچ دانش اولیه و آشنایی با این مباحث نداشته باشد، به همین دلیل از ابتدایی ترین بخش ممکن آموزش ها آغاز شده است و به آرامی کارها انجام می شود و در نهایت مباحث تخصصی نیز به طور کامل مطرح می شود.

به طور خلاصه شما پس از دیدن این دوره چه چیزی بدست می آورید:
نحوه ایده یابی، هدف گذاری و شناخت راه صحیح قبل از راه اندازی کسب و کار اینترنتی
برنامه ریزی مشخص وس ساخت الگوی تولید محتوا
ثبت هاست و دامنه و تنظیمات اولیه مورد نیاز
انتخاب یک سیستم مناسب برای شروع کسب و کار اینترنتی
راه اندازی قدم به قدم سیستم وردپرس
پیاده سازی و تنظیم فروشگاه ساز آنلاین
پیاده سازی و نصب ماژول های مورد نیاز
تنظیمات فروشگاه ساز برای شروع
اضافه کردن محصولات و گالری عکس
فعال سازی درگاه پرداخت آنلاین
راه اندازی یک سیستم جامع فروشگاهی
سئو و بهینه سازی محصولات قرار داده شده
تنظیمات کامل نهایی برای شروع فروش آنلاین

 

کسب و کار اینترنتی

شرح کامل آنچه در هر قدم این دوره خواهید آموخت:

قدم اول:
راه اندازی کسب و کار اینترنتی مهمترین کاری است که یک مدیر باید برای کسب و کار خود انجام دهد و همچنین یکی از پر سودترین کارها برای افرادی است که می خواهند براحتی و بدون داشتن کسب و کار سنتی درآمد کسب کنند. اما اینکه باید از کجا شروع کرد و چه مواردی در راه رسیدن به موفقیت در این نوع کسب و کار وجود دارد و چگونه باید با آن روبرو شد مواردی هستند که در این قسمت خواهید آموخت.

قدم دوم:
قدم دوم در راه اندازی کسب و کار اینترنتی هدف گذاری دقیق و انتخاب برند و انتخاب یک بستر مناسب برای وب سایت می باشد و بعد از آن نیز پیاده سازی وب سایت و همچنین ساخت الگوی تولید محتوا از اهمیت بالایی برخوردار است که در این فیلم آموزشی به آنها خواهیم پرداخت.

قدم سوم:
در این فیلم آموزشی سیستم های مدیریت محتوا با یکدیگر مقایسه می شوند و به برخی از مزیتهای سیستم وردپرس پرداخته شده است که از جمله مهمترین آنها سادگی و کاربر پسند بودن این سیستم است.
همچنین به نکاتی اشاره می شود که برای افراد مبتدی نیز بسیار کاربردی می باشد و همین موضوع باعث می شود بدون هیچ دانش فنی با استفاده از این سیستم بتوانند کسب و کار اینترنتی خود را راه اندازی کنند.

قدم چهارم:
اولین قدم در بخش فنی راه اندازی کسب و کار اینترنتی، ثبت دامنه و تهیه فضای میزبانی برای آن است. از آنجایی که ثبت دامنه ir سخت تر است، در این ویدیو آموزش ثبت این دامنه و تهیه فضای میزبانی بطور کامل شرح داده شده است.
و بعد از آن آموزش های سطحی کار با پنل میزبانی وب و ساخت ایمیل های مورد نیاز برای هر کسب و کاری بر اساس نام دامنه انتخاب شده شرح داده شده است.

قدم پنجم:
هر کسب و کار اینترنتی نیازمند ایمیل های رسمی وابسته به دامنه خود میباشد. در این فصل با هم ایمیل های بخش های یک سازمان را میسازیم. مانند ایمیل بخش فروش ، پشتیبانی و …و در ادامه کلیه تنظیمات پنل میزبانی وب که هر مدیر سایتی باید بداند آموزش داده میشود. مانند نحوه ی گرفتن بک آپ کامل از سایت و …

قدم ششم:
در این فیلم آموزشی از ابتدای کار توضیح می دهیم که چگونه وردپرس فارسی را روی دانلود و روی فضای میزبانی خودتان قرار داده و آن را نصب کنید و سپس تنظیمات مورد نیاز برای بانک اطلاعاتی را انجام می دهیم و در نهایت یک وب سایت جدید با سیستم وردپرس راه اندازی می کنیم.

قدم هفتم:
در این قسمت پس از نصب وردپرس وارد بخش مدیریت آن می شویم و و در بخش تولید محتوا راجبه این موضوع که چگونه یک مطلب را در وبسایت قرار دهیم صحبت می کنیم .همچنین آموزش قراردادن عکس در مطالب نیز توضیح داده می شود.

قدم هشتم:
در این قسمت گزینه های بخش نوشته از جمله ماشین زمان، پست برای آینده، برچسب ها ، تنظیمات و … بصورت عملی آموزش داده می شود.

قدم نهم:
در این قسمت آرشیوها و دسته بندیها، افزودن برچسب و همچنین کار با بخش های رسانه، برگه ها، دیدگاه ها و ایجاد صفحات درباره ما، تماس با ما، نمایندگی ها و … در وردپرس بطور کامل و عملی آموزش داده می شود.

قدم دهم:
در این قسمت سفارشی سازی طرح قالب سایت بدون استفاده از کد نویسی (تغییر هدر ، تغییر در نمایش منوها ، رنگ بندی قالب و …)، تغییرات در پوسته سایت، توضیح بخش ابزارکها و اضافه کردن ابزار جدید به وردپرس بطور کامل و عملی آموزش داده میشود.

قدم یازدهم:
در این قسمت چگونگی تغییر تصویر پس زمینه، سربرگها، تنظیمات قالب سایت و ویرایشگر قالب، نصب افزونه ها ونصب امکانات جدید (مانند: تقویم، سبد کالا، پلاگین های مربوط به سئو و …) بطور کامل و عملی آموزش داده می شود.

قدم دوازدهم:
در این قسمت ایجاد نقش ها با سطح دسترسی های مختلف برای کاربران و اعضای سایت،  بخش درون ریز(import) و برون بری (export) که در این بخش می توان اطلاعات یک وردپرس را به وردپرس دیگر انتقال داد و همچنین امکان مخابره کردن مطلب به سایت شما بطور کامل و عملی آموزش داده می شود.

قدم سیزدهم:
در این قسمت طریقه دانلود و نصب یک پوسته یا قالب جدید و مرتب سازی و تنظیمات قالب نصب شده برای وبسایت شما آموزش داده می شود و در ادامه آن نصب یک سری افزونه ها مانند فروشگاه ساز و راه اندازی آن در وبسایتتان بصورت عملی آموزش داده می شود.

قدم چهاردهم:
در این بخش تنظیمات صفحه اصلی، تنظیمات قالب سایت، ایجاد دسته بندی ها، منوها و زیر منوها، آموزش ایجاد اسلاید برای سایت، و همچنین ایجاد و تغییر بک گراند برای قالب سایت بصورت کامل و عملی آموزش داده می شود.

قدم پانزدهم:
در بخش های قبلی ساختن یک فروشگاه اینترنتی با قالب اختصاصی آموزش داده شد. در این قسمت نحوه ی ایجاد یک محصولات و همچنین تغییرات آن، تنظیمات فروشگاه ساز (ووکامرس) از جمله: ایجاد کوپن های خرید، تنظیمات پرداخت، محصولات مرتبط، صفت های محصول، روش های خاص پرداخت، روشهای ارسال محصول، بخش انبارداری و … بصورت کامل و عملی آموزش داده می شود.

قدم شانزدهم:
مهمترین بخش در یک فروشگاه اینترنتی درگاه پرداخت آنلاین است، درگاه های بانکی فعال ایران را می شناسید؟
آیا می خواهید به صورت عملی یک درگاه بانکی برای فروشگاه خود فعال کنید؟
این فیلم شامل همه مواردی ست که شما را در جهت راه اندازی درگاه بانکی برای فروشگاه تان یاری می کند.

قدم هفدهم:
در این ویدئو چگونگی کار با تگ ها (برچسب ها)، کاربردها و دلایل استفاده از آنها در کنار معرفی ابزارک های پلاگین ووکامرس به تصویر کشیده شده است شما با دیدن این ویدئو یاد می گیرید که تگ ها چگونه با دسته بندی محصولات، شما را در فروش بهتر محصولاتتان کمک می کند.

قدم هجدهم:
در ابتدای این قسمت شما می توانید با راهکارهای به روز رسانی سیستم ورود پرس و افزونه های آن به همراه مدیریت افزونه ها آشنا شده و در ادامه بعد از معرفی قالب های فروشگاهی و تغییر قالب سایت، روش هایی را برای افزایش فروش و جذب مشتری آموزش می دهیم.
بروز رسانی اول در سایت قرار گرفت:
در این بروز رسانی تمامی موارد درخواستی کاربران و همچنین سوالاتی که در ایمیل ها و بخش نظرات مطرح شده بود، آموزش داده شده است.
این موارد شامل:
–  نحوه بروز رسانی وردپرس
–  نصب سایت بر روی لوکال هاست
–  فرم ساز وردپرس و نحوه ایجاد انواع فرم تماس، استخدام، سفارش خدمات و…
–  توضیح مجدد بخش دسته بندی ها
–  نحوه ساخت تخفیف اتوماتیک محصولات در بازه های زمانی مشخص
–  اتصال پنل پیامک به سایت و تنظیم آن برای انواع اطلاع رسانی ها به کاربران و مدیر سایت
–  نحوه ی قراردادن فایل های دیجیتال و فروش دیجیتال
–  فعالسازی ثبت نام در وردپرس
–  رفع مشکل کار با اسلاید شوها و تغییر سایز قالب اسلایدها با فتوشاپ
–  توضیح مجدد و کامل مفهوم دامنه و هاست و وردپرس
–  نحوه فعال سازی ارسال پیامک و ایمیل در هنگام خرید به کاربر
–  توضیح مجدد و کامل بخش نظرات
–  راهکارهای تهیه محصول از بازار و عمده فروشان و وارد کنندگان
–  نحوه راه اندازی انواع روشهای ارسال محصول به مشتری
–  نحوه ی برطرف کردن مشکل آپلود قالب های با حجم بالا
–  و دلایل انتخاب ووکامرس و نحوه ی کار با آن
می باشد که سعی شده است به طور کامل به تک تک نکات پرداخته شود، آپدیت محصول ۴۰ دقیقه فیلم مجزا می باشد که فقط به پاسخگویی سوالات خریداران این بسته آموزشی پرداخته است.

 

خرید محصول

 

دوستان خوبم اگر به دنبال کسب درآمد از اینستاگرام هستید دانلود آموزش تصویری افزایش کسب درآمد از طریق اینستاگرام حتما به دردتون می خوره. ثروتمند و سعادتمند باشید.