پکیج آموزشی درمانی مراقبه و ریلکس شدن

دید کلی :
پکیج آموزشی درمانی مراقبه و ریلکس شدن در 26 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت: doc

توضیحات پکیج درمانی آموزشی روانشناسی:

مبانی نظری و اصول آموزشی در جلسات درمانی

دارای رفرنس معتبر و به شیوه APA

توجه: این پکیج (پروتکل) شامل مبانی نظری متغیر مربوطه به صورت کامل و شرح جلسات برای آموزش و اجرا می باشد. لازم به ذکر است که این پکیج برگرفته از پایان نامه های کارشناسی ارشد و دکتری دفاع شده می باشد و در تحقیقات مختلف مورد استفاده قرار گرفته و با جامعه و نمونه ایرانی سنخیت کامل دارد.

نمونه ای از مبانی نظری و جلسات درمانی پکیج مورد نظر

شروع جلسات آرامش آموزی

با نفس های عمیقی که به تو آرامش می دهد ، شروع می کنیم . مشکلات ، افکار و ترسها را بیرون بریز. درست مثل اینکه آنها را در بادکنکی دمیده ای و به دست باد می سپاری . وقتی آماده شدی ، اگر چشمانت را تا به حال نبسته ای به آرامی ببند و حالا بگذار موجی از آرامش سراسر بدنت را فراگیرد. می توانی این احساس را گسترش دهی و اگر دوست داری رنگی را که به تو آرامش می دهد ، با این احساس همراه کنی و اگر باز میل داری کلمه ای مثل سکوت یا آرامش را خودت تکرار کن. بگذار آرواره ، گردن و شانه‌هایت از تنش رها شود.

    از تو می خواهم تلاش کنی و به خاطر بیاوری که در یک کلاس درس نشسته ای، مدرسه ای با نیمکت های چوبی قدیمی ، یک بخاری گرم و مطبوع و یادگارهایی که روی نیمکتها کنده شده اند. صدای همکلاسی‌ها در اطراف تو به گوش می رسد. معلم در پای تخته سیاه درس را با گچ روی تخته می نویسد. وقتی تخته سیاه پر می شود و درسها نوشته شد، او تخته پاک کن را بر می دارد و تخته را پاک می کند. حالا تواین کار را بکن . صفحه ضمیر خاطر خود را پاک کن و تخته سیاه ذهنت را پاکیزه کن . درست مثل این که برای درس جدید و تجارب جدید آماده می شوی.

    زمانی که صفحه ذهنت  را برای تصورات ، کلمات و درس های جدید آماده کردی ما به یک سفر خواهیم رفت .  می دانی عازم کجا هستیم ؟ ما هیچ جای خاصی نمی رویم .به گوشه ای از دنیا می رویم که مال توست ، جای مخصوص تو با رنگ های زنده ، بوهای خوش و صداها ، خودت را در آن جایی که برای خودت تصور می کنی قرار بده حالا تو در آن جا هستی . یک کمینگاه و محل ساکت پیدا کن که بتوانی در آن جا کاملا راحت باشی و استراحت کنی . لحظه ای در آن جا برای جذب انرژی زمین و آسمان توقف کن و زمانی را صرف شفا دادن خودت کن. اگر در آن جا مشکلی در بدن یا فکرت روی داد ، به خودت توجه کن تا آن را از بین ببری . با هر روشی که دوست داری این کار را انجام بده  دوباره به خودت توجه کن . تنها در این جاست که تو می دانی کجا هستی.

سکوت ، ( 50 الی 60 ثانیه همراه با پخش موزیک )

وقتی این کار را انجام دادی ، خودت را آماده کاری کن . ما می خواهیم پلی از پناهگاه تو به سوی دنیا بزنیم حالا برای این کار آماده شو . همه اجزاء وجودت را آماده سفر کن و اگر چیزی در تو هست که نیاز به ترمیم دارد ، آنها را با علاقه ترمیم کن . بعد نگاهی به پلی که ساخته ای بینداز ، چقدر وسیع ، چقدر بزرگ و چقدر قوی است.

زمانی که تو شروع به عبور از پل نمودی، همه افراد زندگی تو ظاهر خواهند شد. دوستان ، فامیل ، همکاران ، مردمی که انواع و اقسام روابط را با آنها داری. آنها را به حال خودشان رها کن . نگاه کن و ببین چه تغییری در احساست نسبت به آنها رخ می دهد . درحال حاضر هر احساسی که داشته باشی ، مناسب است.

زمانی که آن را کامل کردی ، به راهت ادامه بده. ولی اگر احتیاج داری که آن جا بمانی می توانی باز هم به آنها برسی. هم چنانکه در راهت به سمت پایین گام بر می داری ، می توانی خانه قدیمی با باغی و ایوانی در کنارش ببینی . به باغ برو و از پله های ایوان بالا برو و وارد خانه شو اتاق نشیمن را پیدا کن ، زمانی که آن را پیدا کردی برای یافتن صندوقی به اطراف نگاه کن.

دقت کن ، ممکن است صندوق در گوشه ای قدیمی و خاک آلود و یا در یک جای بلند باشد آیا قبلا برای هدفی به آنجا نگاه کرده ای؟ وقتی صندوق را پیدا کردی آن را باز کن و ببین چه چیزی درون آن قرار دارد . در حالی که به درون صندوق می نگری دوست داری قلبت چه هدیه و پیامی به تو بدهد…….

قیمت : 26900 تومان

پرداخت آنلاین و دریافت پکیج آموزشی درمانی مراقبه و ریلکس شدن

کلمات کلیدی: فکر, آموزش, هیپنوتیزم, مدیتیشن, متافیزیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

12 − 9 =