سمینار اولین ارتباط استر هیکس با آبراهام

اولین ارتباط استر هیکس با آبراهام

موضوع : اولین ارتباط استر هیکس با آبراهام

مربی یا سخنران : استر هیکس – ester hicks

تعداد بخش :‌ 4

نوع محتوا : سمینار تصویری

فرمت محتوا :‌ MP4

زمان کل :‌ 231 دقیقه

زبان محتوا : زیرنویس فارسی

حجم کل :‌2GB


 آبراهام هیکس کیست؟


Ask for the book to be given to you

استر هیکس در جواب به این سوال که آبراهم هیکس کیست؟ میگوی: برای شناخت آبراهام هیکس ابتدا شما باید بدانید که خودتان چه کسی هستید؟

چون وقتی سوال می کنید آبراهام هیکس کیست؟ یعنی خودتان را نمی شناسید و نمی دانید کی هستید. ابتدا باید درک کنید که خودتان چه کسی هستید. ما از دیگران متفاوت نیستیم. اینک شما در بدن فیزیکی خود قرار دارید و در جریانی از منبع انرژی هستید. ما از طرف چشم اندازی با شما صحبت می کنیم که شما از آنجا آمده ایم. متعلق به آنجا هستید گرچه شاید به مرور این مهم را فراموش کرده باشید.ما از منبع غیر فیزیکی و غیر مکانی آمدهایم از جایی که شما از آنجا آمدهاید.

در واقع آموزه های آبراهام هیکس چیز جدیدی برای شما ندارد. بلکه خواسته ما این هست که شما به یاد بیاورید که از کجا آمده اید و چه کسی هستید. نه به این خاطر که زندگی عادی داشته باشید بلکه دلیل بودنتان که از قبل تعیین شده را بدانید و از بودنتان لذت ببرید. مهمترین مسئله این هست که شما بدانید و قبول کنید و بپذیرید که شما چیزی بیشتر از چیزی که می بینید هستید.


آبراهام نوسانات انرژی ذهن را توضیح میدهد


آبراهام هیکس میگوید: شما از  گوشت و خون و استخوان بالاتر هستید. شما همه چیز را بر اساس ارتعاشی که از خودتان عرضه و ساطع می کنید می سازید. شما این گونه سازندهی تجارب زندگی تان هستید. اما زمانی که شما خودتان را به عنوان ارتعاشات در نظر نگیرید و روح تان را فراموش کنید. این حرفها برایتان معنی و مفهومی ندارد چون شما خودتان را فقط از بُعد فیزیکی یعنی گوشت و خون و استخوان دیدهاید.

فکر می کنید همه چیزها بر اساس حرکات و شانس شما اتفاق می افتد. اما باید بدانید که شما همه چیز را می توانید تغییر بدهید و کلام شما بر تجربه های زندگیتان تاثیر مستقیم می گذارد. هر کلامی بگویید، ارتعاشی را فرستاده اید وسپس همان اتفاق را تجربه می کنید. توضیح ما از جهان این است جهان اساس ارتعاشی و فرکانسی  دارد و توسط قانونی اداره می شود که به آن قانون جذب می گویند.

خرید سمینار 4 ساعتی استر هیکس و آبراهام

 استر هیکس از زبان آبراهام میگوید: ارتعاشات مثل سیگنال رادیوئی هستند. خود شما فرکانس آن را تنظیم کرده اید و نمی توانید فرکانسی را تنظیم کنید و از آن انتظار پخش سیگنال دیگری را داشته باشید. پس همه چیز ارتعاشی هست و قانون جذب مدیر جمع کردن تمام آن فرکانس هایی هست که با آن ارتعاش همخوانی دارند.


هر چقدر شبیه به چیزی بشوید  آن را به سمت خودتان جذب میکنید


شما از طریق حواس خود وقت یکه اتفاقی را می شنوید یا می بینید ارتعاش آن را می فرستید؛ می تواند خوب یا بد باشد. فرقی نمی کند و آن اتفاق در تجربه های فیزیکی شما قرار می گیرد. سپس با توجه به آن شروع به فرستادن ارتعاشات می کنید و قانون جذب پس از مدتی آن چیز یا مشابه آن را به سمت شما می آورد. فکر کردن شما تبدیل به اعتقادات شما می شود و این  اعتقادات و باور ها در مرکز توجه شما قرار می گیرد.

 حالا شما آن فکر را فعال کرده اید و هر کجا که می روید آن فکر را می بینید و می شنوید این قانون است. زمانی که شما خواسته ای دارید و به آن فکر می کنید در واقع به دو چیز فکر می کنید. یکی به چیزی که می خواهید و دیگری به جای خالی آن، پس شما دارید به نداشتن و جای خالی آن خواسته ارتعاش می فرستید. مثلا وقتی کسی پول بیشتری می خواهد و به نداشتن آن نیز فکر می کند و نگران هست.

پس ارتعاشات نداشتنش را هم می فرستد؛ چه نصیبش می شود؟ نداری. این نداری ها با این افکار تداوم پیدا میکند. و این تداوم باعث ناامیدی و یا دلسردی میشود.

ارتعاش ثروت

 وقتی پول بیشتری میخواهید باید توسط احساساتتان و ارتعاشات مثبتی که می فرستید پول را جذب کنید. ارتعاشاتتان را مطابق پولدار شدن بفرستید. یعنی وقتیکه به پول فکر می کنید نشاط و شادمان شوید و احساس آزادی کنید. حس ماجراجویی داشته باشید احساس خوب به معنای این است که شما  کلید موفقیت را در دست دارید.

در این صورت هست که پول به سمت شما می آید. ولی اگر پول می خواهید مدام نگران باشید. مدام بگویید: چطور؟  چگونه؟ پس بدانید که در حال دور شدن از پول و نزدیک شدن به بی پولی هستید. دلیل اینکه پولدارها پولدارتر و فقیرها فقیرتر می شوند همین است. پولدارها در مورد پول احساس خوشایندی دارند و وقتی به آن فکر می کنند شاد و شادتر می شوند. پس پول بیشتر به سمتشان می آید.

از شرایط فعلی تان راضی باشید

 استر هیکس میگوید: وقتی مدام بگویید پول کافی ندارم. وقتی بدین موضوع فکر می کنید حالتان و حستان بد می شود. پس بهتر است حواس خود را به چیزی که احساس شما را خوب میکند پرت کند. این کارها را ابتدا به صورت آگاهانه انجام دهید. حتی شما می توانید تظاهر کنید که همین حالا مبلغی پول دارید. و قرار است به بیرون از خانه بروید و هر آنچه که میخواهید را بخرید.

شما هرگز نمی توانید احساس فقر و فقیر بودن کنید، آن وقت اجازه دهید پول وارد زندگیتان شود. باید راهی برای تغییر احساس بد خود پیدا کنید. این یک موضوع ذهنی هست و کلید آن به دست خود شماست. به نوعی شما باید حواس خود را از مثلا فقر خود پرت کنید و ارتعاشات خود را تغییر دهید.

خرید سمینار 4 ساعتی استر هیکس و آبراهام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

13 + هفت =