آب شفا بخش

آب شفا بخش

با تغییر آب آشامیدنی، زندگی خود را تغییر دهید. ♥ کلمات زیبا بر آب بخوانید بعد آن را نوش جان کنید، عشق و قدردانی و سلامتی و امید گوارای وجودتان 

آب همه ی ما را به هم متصل می کند و وقت آن است که در یک پارادایم جدید با آن ارتباط برقرار کنیم.

کریستال های آب ترجمه ­ای از ارتعاشات: کلمات، ایده ها و احساساتی هستند که اطراف آب بیان شده است.

هنگامی که شما تصمیم می گیرید، لحن خود را با یک کریستال زیبا تطبیق دهید، این ارتعاشات مثبت را به سمت خودتان هدایت می کنید. هر کسی که این کار را انجام می دهد، جهان را فرا می خواند تا مسیرهای جدیدی را برای این ارتعاش ها باز کند. از این طریق کائنات را با خواسته ی خود هماهنگ می سازد.

کریستال عشق و قدردانی
کریستال عشق و قدردانی

عشق و قدردانی اساسی ترین حس در همه ی موجودات است. همانطور که ما منبع عشق هستیم و به خاطر آن سپاسگزاریم، باید بدانیم که عشق و سپاسگزاری هسته­ ی عنصری همه چیز است، در حقیقت منبع خلقت از طریق تراکم ماده است.

اگر ارتعاش عشق و قدردانی را در حالی که هر چیزی را مشاهده می کنید داشته باشید، کائنات یا آنچه را که به عنوان انرژی بی نظیر می­ شناسید به خواست و اراده­ ی خدا، چیزی را که می خواهید به شما خواهد داد. در واقع شما با عشق و قدردانی خواسته خود را خلق می کنید. 

با احساس همدردی و طلب صلح و برکت و آزادی برای تمام کشورها، ارتعاش قویتری از عشق و قدردانی به جهان هستی ارسال می­ کنید و راحت تر و سریعتر برکت و فراوانی را به زندگی خود جذب خواهید کرد.

منبع:  ویکی پدیا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه − دو =