راز چیست؟

مستند راز

شاید خالی از لطف نباشه که مهمترین حرفهای رد و بدل شده توی فیلم راز رو اینجا براتون بذارم تا با هم یه دور دیگه بهشون فکر کنیم.

راز قانون جاذبه
راز قانون جاذبه

 

مستند راز- بخش اول

در واقع این راز هر چیزی رو که آرزو دارید بهتون میده؛ شادی، سلامت و ثروت. شما می تونید هرچیزی که می خواهید باشید انجام بدید یا داشته باشید. می تونید هرچیزی رو که انتخاب می کنید داشته باشید. مهم نیست که اون چقدر بزرگ باشه. توی چجور خونه ای دوست دارید زندگی کنید؟ دوست دارید میلیونر باشید؟ چه شغلی دوست دارید داشته باشید. به دنبال موفقیت بیشترید؟ چه چیزی رو واقعا می خواین؟

من شاهد رخ دادن معجزات بسیاری در زندگی مردم بودم؛ معجزات اقتصادی، معجزات درمان جسمانی، بهبود روانی و بهبود روابط اجتماعی. دلیل رخ دادن تمام اینها دانستن روش به کار گیریِ این رازه.

این راز بزرگ زندگی است. این راز جواب تمام چیزهایی است که تا کنون بوده تمام چیزهایی که هست و تمام چیزهایی که روزی خواهد بود. رالف امرسون.

احتمالا توی این مدت از خودتون پرسیدین که این راز چیه؟

من بهتون خواهم گفت که چگونه خودم این موضوع رو فهمیدم. ما همه با یک نیروی بی پایان کار می کنیم. همه ی ما با قوانین کاملا یکسانی زندگی خود را رهبری می کنیم

قوانین طبیعی کائنات به اندازه ای دقیق هستند که ما حتی کوچکترین مشکلی در ساخت سفینه های فضایی نداریم. ما می تونیم انسانها را به ماه بفرستیم و می تونیم زمان فرود را با دقت کسری از ثانیه معین کنیم. مهم نیست که شما در هندوستان باشید، یا در استرالیا، نیوزلند، استکهلم، لندن، ترنتو، مونترال و … همه ی ما با یک نیرو کار می کنیم، یک قانون و اون جاذبه است.

اون راز قانون جاذبه است. تمام چیزهایی که وارد زندگی شما میشه خودتون جذب می کنید و اینها به وسیله ی واقعیت ذاتی تصاویری که شما در ذهنتون دارید به سمت شما جذب میشوند.

این چیزیه که بهش فکر می کنید. در واقع تمام چیزی که در ذهن شما میگذره رو شما به سوی خودتون جذب می کنید. اینو می تونید در بابلیان باستان مشاهده کنید.

فکر می کنید که چرا یک درصد جمعیت ممتاز جامعه، 96 در صد پولی رو که بدست میاد در اختیار داره؟ فکر می کنید این یه اتفاقه؟ نه این اتفاق نیست! این به این صورت طراحی شده. اونها چیزی رو درک می کنند. اونها این راز رو می فهمن. و حالا شما با این راز آشنا خواهید شد.

ساده ترین تصوری که من می تونم از قانون جاذبه داشته باشم اینه که خودمو در قالب یه آهنربا ببینم و می دونم چیزهای دیگه رو با نیروی مغناطیس جذب می کنم.

اگر ساده تر بگیم این قانون جاذبه میگه دو چیز مشابه همدیگه رو جذب می کنند.  ولی در واقع ما در سطح افکار حرف میزنیم.

نقش ما به عنوان یک انسان پایبندی به افکارمون درمورد چیزهاییه که می خوایم و باید کاملا در ذهنمون روشن کنیم که چه چیزی میخوایم و از اینجاست که ما شروع به احضار یکی از قویترین قوانین کائنات خواهیم کرد و اون قانون جاذبه است. شما چیزی رو که بیشتر بهش فکر می کنید جذب می کنید.

اگر شما چیزی رو در ذهنتون ببینید بزودی اونو در مشت خواهید داشت.

و این اصل رو میشه به طور خلاصه توی سه عبارت ساده گفت: افکار تبدیل میشن به اجسام.

چیزی که بیشتر مردم اطلاع ندارن اینه که یه فکر فرکانس خاصی داره. هرفکری یه فرکانس داره، ما می تونیم یه فکر رو اندازه بگیریم به همین خاطر اگه شما یه فکر رو بارها و بارها توی ذهنتون بیارید مثل خریدن یه ماشین مدل جدید، خریدن پولی که نیاز دارین، تاسیس یه شرکت، پیدا کردن نیمه ی گمشده تون، اون فرکانس رو دارین به طور پیوسته منتشر میکنید.

افکار در حال فرستادن سیگنالهای مغناطیسی هستند که امثالشون رو به سوی شما جذب میکنند. خودتون رو ببینید که در وفور نعمت زندگی می کنید؛ اون وقته که جذبش می کنید. همیشه همینطوره، هردفعه جواب میده، برای هر کس.

ولی مشکل اینجاست، بیشتر مردم به این فکر میکنن که چه چیزهایی رو نمیخوان و تعجب میکنند که چرا براشون رخ میده اونم بارها و بارها و بارها.

قانون جاذبه هیچ اهمیتی نمیده که شما چه چیزی رو خوب و چه چیزی رو بد به حساب میارید؟ یا اینکه شما اون چیز رو میخواین یا نمی خواین. پس اگه  شما یه جا نشستید و به کوهی از بدهی ها فکر میکنید  و احساس بسیار بدی دارید؛ این همون احساسیه که دارید به کائنات عرضه می کنید. من احساس خیلی بدی دارم  به خاطر این همه قرض. شما دارید اینو به خودتون اثبات می کنید. اینو در تمام سطوح وجودتون حس می کنید.

بیشتر مواقع وقتی که مردم این راز رو درک می کنن به خاطر افکار منفی که دارن وحشت وجودشونو فرا میگیره. چیزی هست که باید ازش مطلع باشین؛ امروزه به صورت علمی اثبات شده که یه فکر مثبت صدها بار قویتر از یه فکر منفیه! پس همین تا حدودی می تونه نگرانی رو برطرف کنه.

شما در دنیایی زندگی می کنید که یک فاصله زمانی در اون حکمفرماست و این واقعا به نفع شماست چون شما واقعا نمیخواید در محیطی باشید که افکار شما فورا پدیدار بشه. رخدادها به زمان نیاز دارند و این واقعا چیز خوبیه.

خب پس باید سعی کنید که از افکارتون آگاهی داشته باشید. افکارتون رو به دقت انتخاب کنید و باید از اینکار لذت ببرید. برای اینکه شما شاهکار زندگی خودتون هستید. شما در واقع میکلانژ زندگی خودتون هستید. مجسمه ای که شما دارید میسازید خودتون هستید. و این کارو با افکارتون انجام دادید. من اینجا میخوام یکم در مقابلتون بایستم و بگم چرا، شما اونا رو جذب کردید. و این یکی از سخت ترین فرضیه هاست که باید باور کنید. ولی وقتی که اونو پذیرفتید زندگیتون رو تغییر میده. این قسمت عمده ای از همون راز بزرگیه که  گفتیم.

 

برای خواندن قسمتهای دیگر این مقاله از لینکهای زیر استفاده کنید: 

مستند راز – بخش اول

مستند راز – بخش دوم

مستند راز – بخش سوم

مستند راز – بخش چهارم

مستند راز – بخش پنجم

 

منبع: گروه تحقیقاتی نیک جذب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهارده + دوازده =