قانون جذب در عشق

قانون جذب در عشق

قانون جذب در عشق

قانون جذب و اصلاح ناسازگاری  یا زندگی عاشقانه آشفته‌ی شما

وقتی به قانون جذب علاقه‌مند می‌شوید، باید بدانید مردم بیشتر برای رسیدن به دو چیز در تلاش هستند: پول و روابط عاشقانه. نه به این دلیل که ذاتا جذب آنها از چیزهای دیگر سخت‌تر است، به خاطر تمام مواردی که در طول عمر تجربه کرده‌اند. ما انواع عقایدی داریم که تاکید می‌کنند: ما به اندازه‌ی کافی خوب نیستیم. گذشته ما، تلاش‌های عاشقانه‌ی ناکام و… در ذهن‌مان درهم تنیده شده و متقاعدمان ساخته که نمی‌توانیم چیز بهتری را تجربه کنیم. نگران هستیم که هرگز فرد دلخواه را ملاقات نکنیم و یا مجبور شویم سطح انتظارات خود را پایین بیاوریم.

هنگامی که تجربه‌ی بیرونی خود را آغاز می‌کنیم، آینه‌ای از آنچه که احساس می‌کنیم و باور داریم، به صورت شگفت انگیزی ظاهر می‌شود. تغییر دنیای درونی‌مان باعث تغییر در زندگی‌مان خواهد شد.

 اگر اعتقاد نداشته باشیم مجبور به حل و فصل و یا مصالحه نیستیم، مجبور نخواهیم بود. اگر اعتقاد داریم فرد مناسب را پیدا خواهیم کرد او را پیدا می‌کنیم. اگر می‌دانیم مجبور نیستیم به تنهایی عمرمان را سپری کنیم، تنها نخواهیم ماند. این حرفها بسیار ساده‌ به نظر می‌رسد. آیا بخش شک و تردید ذهن شما در حال فعال شدن و مقاومت در برابر خواسته‌های‌ شماست؟ آیا به تمام تجربیات خود که باورهای فعلی شما را فراتر از سایه‌‌ی شک و تردید نشان داده اند فکر کرده‌اید؟ زندگی بسیار ساده تر از آن است که فکر می‌کنید. کافیست به جای گفتگوی درونی منفی از عبارات تاکیدی مثبت که هم فرکانس با خواسته‌ی شماست استفاده کنید.

شما می‌خواهید با جایی که در حال حاضر هستید شروع کنید و  به جایگاه بهتری برسید. باید بدانید تا زمانی‌که کاملا بر مسائل خود غلبه نکنید و ارتعاش کامل را بدست نیاورید نمی‌توانید به چیز خوبی برسید. بنابراین، برای رفتن از جایی که در حال حاضر در آن هستید به جایی که می‌خواهید برسید باید روی  عقیده و احساس خود کار کنید.

در معرض چه مسائلی هستید؟

وضعیت فعلی خود را بررسی کنید، در ذهن ناخودآگاه شما هر نوع افکار دیوانه‌ای وجود دارد و باورهای محدود کننده‌ای در اطراف آن می‌چرخد و در راه رسیدن شما به اهداف‌تان خرابکاری می‌کند.

در بسیاری موارد، مسئله اساسی، زمانی که به بخش‌های کوچکتر شکسته می‌شود به نوعی ترس می‌رسد. ترسی که از این فکر ناشی می‌شود: من به اندازه‌ی کافی خوب نیستم.

ترس از آسیب پذیری؛ ترس از شادی عمیق، خیلی از مردم واقعا از آن می ترسند و این ترس  آنها را در چرخه‌ی پیچیده‌ای می‌اندازد و تبدیل به بخشی از هویتشان می‌شود. این ترس مانع از دریافت عشقی می‌شود که خواهانش هستند. برای حل این مسئله به گفتگوی درونی که شما را می‌ترساند پایان دهید و با گفتن عبارات تاکیدی مثبت این باور را در خود ایجاد کنید که لایق بهترین‌ها هستید و آغوشتان برای دریافت عشق گشوده‌ است.

 

نویسنده: Kelli Cooper

ترجمه: گروه تحقیقاتی نیک جذب

 

مقاله مشابه: 

استفاده از قانون جذب برای عشق

قانون جذب برای رسیدن به معشوق

تمرینات قانون جذب

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × دو =