تمرینات قانون جذب

تمرینات قانون جذب

قانون جذب علمی ترسناک با فلسفه ای سنگین نیست!  همه چیز درباره‌ی تبدیل شدن نیت های خوب به عمل مثبت است. برای اینکار چند تمرین ساده وجود دارد: پر کردن افکار از کلمات و انرژی مثبت و احتمال وقوع چیزی که دقیقا می‌خواهید و سپس  اجازه دادن به جهان هستی تا جریان یابد و خواسته‌ی‌تان را عملی کند. (ناگفته نماند عملی شدن خواسته‌های شما به اقدام مثبت نیاز دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر در این رابطه می‌توانید مقاله‌ی چطور از قانون جذب برای موفقیت در امتحانات استفاده کنیم؟ را بخوانید.

تمرینات قانون جذب

مهم نیست یکی از طرفداران جدید قانون جهانی جذب هستید یا کسی که بیشترین شک و تردید را در این باره دارد، اگر دوست دارید نکاتی را درباره‌ی اثبات قانون جذب بخوانید یا بدانید چه کاری می‌تواند برای شما انجام دهد، در اینجا چند تمرین ساده برای شروع کار آورده‌ام که می‌توانید از آن استفاده کنید.

  1. جهان مانند سوپرمارکت شخصی شما: لیست خرید خود را به خودتان تبدیل کنید. هر روز، بدون توجه به جایی که می‌روید، لیست هایی از خواسته‌ها در ذهنتان ایجاد می‌شود. آنها را روی گوشی ، تکه های کاغذ یا یک دفترچه‌ی زیبا که مخصوصا برای این کار خریداری شده است، بنویسید. نوشتن لیست هایی مانند این به شما کمک می کند تا واقعا آنچه را که می خواهید، روشن کنید. بزرگترین مزیت این تمرین این است که بعد از نوشتن لیست موارد نوشته شده را از نظر ذهنی رها می‌کنید و به آن نمی‌چسبید و با این کار مانع متجلی شدنش نمی‌شوید.

هنگامی که ما واقعا در انتظار چیزی برای در زندگی‌مان هستیم. موانع ذهنی ما با ایجاد نگرانی و تمرکز روی فقدان آن چیز می‌تواند در برابر رسیدن ما به آن چیز مقاومت کند. بنابراین، هنگامی که ما آنچه که می خواهیم، در لیست نوشتیم  و آن را رها کردیم، اجازه می‌دهیم تا جهان برای آشکارسازی رویاهای‌مان بدون مواجه شدن با مقاوت ذهنی‌مان دست به کار شود.

تمرین های دیگری که مربوط به تجسم  است و شامل خلاقیت شما نیز می شود: استفاده از یک صفحه دید، ایجاد یک چرخ اقبال یا حتی نوشتن یک مجله رویایی است.

 

  1. بازی باور داشته باشید: با توجه به تمرینات تجسم خلاق و مدت زمانی که به تخیل می‌پردازید، می توانید تمرین های سرگرم کننده و ساده ای برای ارتقاء ارتعاشات خوب خود انجام دهید. به علاوه، این امر به شما کمک می کند تا دقیقا همان چیزی را که می‌خواهید در زندگی شما آشکار شود، به جهان بگویید.

سعی کنید هر روز  10 تا 15 دقیقه به این فکر کنید که روز کامل شما چگونه خواهد بود؟ چه کار می‌کنی؟ چه می خواهی؟ چه کسی می تواند زمان خود را صرف  این کار کند؟ از کاوش در زندگی که در حال ایجادش هستید لذت ببرید.

 

  1. چیزی شایسته: تمرین عملی کردن یک هدف کوچک اما قابل توجه، برای ایجاد اعتماد به نفس و ایمان به قابلیت‌های خود ابتدا هدف‌های کوتاه مدت خود را عملی کنید.

با تلاش برای آشکار کردن چیزی کوچک و حتی ناچیز شروع می شود؛ می‌تواند هر چیزی از گرفتن یک گل متمایز یا یک کتاب باشد. شما می‌خواهید از چیزی کوچک شروع کنید، چیزی که برای آشکار شدنش احساس فشار نمی‌کنید و برای رسیدن به آن از نظر ذهنی مانع نمی‌تراشید.

در حال حاضر، دو دقیقه را صرف فکر کردن در این مورد کنید. چه احساسی دارید وقتی فکر می‌کنید به آن رسیده‌اید؟ چطور بدستش آوردید؟ فقط استراحت کنید و اجازه دهید اندیشه‌تان را برای چند لحظه پر کند.

 

تمرین‌های ساده مانند این می‌تواند به افزایش فرکانس شما کمک کند و ذهن‌تان را به موقعیت مثبت و هماهنگی بهتر با اهداف‌تان برساند. علاوه بر این، اعتماد به نفس‌ شما شروع به رشد می‌کند و ایمان می‌آورید که می‌توانید چیزهای بزرگتری را هم در زندگی‌تان عملی کنید. اینها شواهدی از تاثیر قانون جذب بر زندگی‌ روزمره‌ی تان است.

نویسنده: Katherine Hurst

ترجمه: گروه تحقیقاتی نیک جذب

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 + دو =