قانون جذب شخص معين

قانون جذب شخص معين

قانون جذب برای ازدواج با شخص مورد نظر

آیا می دانستید که شما توانایی جذب همسر خود را با تمام ویژگی‌هایی که می‌خواهید دارید؟

چطور این کار را انجام می‌دهید؟

خوب، ابتدا باید دقیقا بدانید که چه می‌خواهید. شما باید فهرستی از همه‌ی چیزهایی را که می‌خواهید همسرتان آنها را داشته باشد بنویسید. می‌توانید چیزهایی مانند عشق ورزیدن، مراقبت، تشویق، صداقت و درستکاری را بنویسید. هرچه را می‌خواهید می‌توانید تصور کنید. فقط شما می‌دانید چه می‌خواهید. به عنوان مثال شما یک همسر جذاب می‌خواهید؛ می‌توانید رنگ چشم، رنگ مو، قد و… را فهرست کنید. اگر با روبه‌رو شدن با بعضی چیزها مشکل دارید؛ به رابطه‌ی قبلی خود فکر کنید و اینکه در آن رابطه چه چیزهایی را دوست نداشتید؛ بعد آنها را به چیزهایی که می‌خواهید تبدیل کنید. اگر شخصی که با شما زندگی می‌کرد، نماد بدبختی بود، در لیست خود بنویسید که می‌خواهید شخص مورد نظرتان شاد باشد. اگر شخصی که با شما بود، به اندازه کافی ماجراجو نبود، در لیست خود، ماجراجویی را بیان کنید. فهرست مخصوص خود را با آنچه می‌خواهید در همسرتان باشد، پر کنید.لیست شما می‌تواند هر قدر که بخواهید طولانی باشد.

لیست من دو صفحه طول داشت. سعی کردم چیزی را از دست ندهم و تصمیم گرفتم اگر روز بعد چیزی به فکرم رسید آن را به انتهای لیست اضافه کنم. شما همیشه می‌توانید چیزی را به لیست خود اضافه یا از آن حذف کنید. این فهرست شماست.  مطمئن شوید که این شخص احساس خوشبختی شما را افزایش می‌دهد. کائنات به جای کلمات، به ارتعاش پاسخ می‌دهد. بنابراین وقتی با احساس شادی در راه دلخواه خود تلاش می‌کنید، کائنات ارتعاش شما را دریافت می‌کند و بیشتر از آنچه می‌خواهید به شما می‌دهد. هنگامی که شخص مورد علاقه خود را جذب کرده اید، از تمام صفاتی که فهرست کرده بودید و او همه را یکجا دارد؛ شگفت زده خواهید شد.

در حال حاضر در این بخش که شما اقدام به جذب همسر مورد نظرتان می‌کنید، ابتدا باید بر این باور باشید که شما ارزش آن همسر را دارید. اگر می‌خواهید یک همسر شاد را جذب کنید، ابتدا باید خوشحال باشید. اگر می‌خواهید یک همسر قابل اعتماد را جذب کنید، باید قابل اعتماد باشید. اگر می‌خواهید یک همسر دوست داشتنی را جذب کنید، باید خیلی دوست داشتنی باشید. برای جذب همسر با ویژگی‌هایی که می‌خواهید، ابتدا باید مانند فردی باشید که می‌خواهید جذب شود.

قانون جذب همیشه مردمی را که در یک بازی ارتعاشی هستند با هم ترکیب می‌کند. این جاذبه‌ای مبتنی بر جهان هستی است. به یاد داشته باشید بعدا باید از تخیل خود استفاده کنید، تصور کنید که این شخص در حال حاضر در زندگی شماست. چه احساسی داشتید اگر همین حالا همسرتان درکنارتان بود؟

احساسات خوب بهترین راه برای جذب همه‌‌ی چیزهایی است که می‌خواهید.

بهتر است شخص خاصی را در نظر نگیرید، اجازه دهید قانون جذب فردی را که به آن علاقه دارید، به سمت زندگی شما بکشاند. اما اگر شخص خاصي را در ذهن داشته باشيد مطمئنا اين شخص را به شما جذب می‌کند. همیشه امیدوار باشید که جهان پر از اشخاصی مانند شخصی است که می‌خواهید جذب کنید. پس باید باور کنید که این شخص وارد زندگی شما می‌شود.  باید هم اکنون او را ببینید! شما باید چیزهای مثبتی درباره‌ی آن شخص بگویید.مثلا: خوشحالم که همسر رویاهایم را دارم. من او را خیلی دوست دارم. من نمی‌توانم صبر کنم تا به او برسم. این راهی است تا خودتان را در فرایند تفکر مثبت قرار دهید و ارتعاش قوی‌تری به کائنات ارسال کنید. اگر شما طوری رفتار کنید که انگار خواسته‌ خود را بدست آورده‌اید و احساس خوشایندی داشته باشید کائنات بیش از آنچه انتظارش را دارید به شما می‌دهد.

اگر پس از چند روز از خود بپرسید پس کجاست؟ شما به کمبود توجه دارید و کائنات به شما، چیزی را که به آن توجه دارید میدهد؛ کمبود بیشتر، انتظار بیشتر. و اینگونه رسیدن به چیزی که می‌خواهید زمان بیشتری طول می‌کشد. باید باور کنید! این یک واقعیت است که دقیقا همان چیزی را که می‌خواهید دریافت خواهید کرد.

بعضی افراد قادر هستند همسر خود را سریعتر از دیگران جذب کنند؛ بدین معنا که آنها با افکار خود هماهنگ هستند، بنابراین می‌توانند سریعتر به چیزی که می‌خواهد برسند. دیگران زمان بیشتری را برای به دست آوردن هماهنگی با افکار و عقاید خود صرف می‌کنند. این لزوما بد نیست. من می‌دانم گاهی اوقات ما همه چیز را در همین لحظه می‌خواهیم! اما، همیشه بهتر است با آنچه که می‌خواهید، هماهنگی داشته باشید. شما آنچه را که واقعا می‌خواهید جذب می‌کنید.

بهتر است بدانید که چه چیزی را برای اولین بار از شریک زندگی می‌خواهید، و سپس این افکار و احساس خوب را تمرین کنید. هنگامی که احساس خوبی را آغاز می‌کنید آنچه از روابط می‌خواهید، در فردی که تمایل به جذب آن دارید؛ نمایان می‌شود. در مورد چگونگی ظاهر شدن این فرد در زندگی و جایی که قرار است او را ببینید نگران نباشید؛ کائنات مراقب این جزئیات خواهد بود. کائنات مسیری را که او، شما را در آن ملاقات می‌کند انتخاب خواهد کرد. شما فقط نیاز دارید روی چیزی که از شریک زندگیتان می‌خواهید متمرکز شوید و بدانید که شایستگی داشتن هر چیزی را دارید.

برخی از راه هایی که به شما تا زمانی که به هدفتان برسید  انگیزه می دهند عبارتند از: تماشای فیلم‌های عاشقانه با پایان خوش.  ندیدن فیلم‌هایی با مضمون خیانت و پایان کوبنده و تلخ. گوش دادن به آهنگهای عاشقانه. انجام بازی‌های شاد. ساخت پوستر با عکسهایی از زوجهای دوست داشتنی، نوزادان کوچک، تصاویر عروسی. رفتن به بازار و انتخاب حلقه‌ی ازدواج. استفاده از عبارات تاکیدی مثبت.

عبارات تاکیدی مثبت را روی تابلوی آرزوهای خود بچسبانید و آن را جایی قرار دهید که روزی چند بار ببینید. عباراتی مانند: “من شایسته تمام آنچه که می‌خواهم هستم.” شما فقط باید با احساس خوب به آنچه می‌خواهید جذب کنید فکر کنید و اجازه دهید آن چیز وارد زندگی شما شود.

کائنات( به لطف خدا) سخاوتمند است. بنابراین خوشحال می‌شود وقتی ما در حال تلاش برای جذب همسر یا هر چیز دیگری هستیم، هرآنچه را که می‌خواهیم به ما بدهد.

ترجمه: گروه تحقیقاتی نیک جذب

مطالب و محصولات مرتبط با لاغری:
فایل خود هیپنوتیزم لاغری
فایل خود هیپنوتیزم چاقی مطلوب
پکیج پیشرفته لاغری بانوان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × سه =