قدرت نهان لبخند از زبان ران گاتمن

سلام روزهای پر از خنده و موفقیت رو برای شما آرزو می کنم. همیشه بخندید حتی شده مصنوعی :)))))

قدرت خنده

ران گاتمن: پژوهشگران انگلیسی فهمیدند که یک لبخند می تواند به اندازه 2000 بسته شکلات خوشمزه مغز ما را تحریک کند. صبر کنید، پژوهشی مشابه نشان داد یک لبخند می تواند به اندازه دریافت یک جایزه 16،000 پوندی مغز ما را تحریک کند. این رقم برابر بیست و پنج هزار دلار به ازای هر لبخند می باشد. بد نیست! و به این شکل به این ماجرا نگاه کنید، بیست و پنج هزار دلار ضربدر چهارصد بار ، که تعداد لبخند هر کودک در روز است، درآمد روزانه کودکان است. آنها باید احساسی برابر مارک زوکربرگ (بنیانگذار پولدار فیسبوک) را هر روز داشته باشند.

لبخند می تواند شما را پیش بقیه زیباتر نشان دهد. تحقیقات اخیر در دانشگاه پن استیت نشان می دهد که وقتی شما می خندید، شما نه تنها دوست داشتی تر و مودب به نظر می آیید، بلکه در حقیقت شایسته تر و لایق تر به نظر می رسید.

پس هر موقع خواستید شایسته تر و بهتر به نظر برسید، استرس خود را کاهش دهید و یا زندگی مشترک و ازدواج خود را بهبود بخشید و یا احساس کنید که یک انبار از شکلات با کیفیت دارید که فاقد کالری است و شما را چاق نمی کند و یا احساسی برابر با پیدا کردن بیست و پنج هزار دلار پول در جیب یکی از لباس های خود، داشته باشید، لبخند بزنید.

منبع: سخنرانی تد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × یک =