تناسب اندام قانون جذب

پنج نکته مهم برای کاهش وزن با قانون جذب

استفاده از قانون جذب برای از دست دادن وزن

آیا به دنبال راهی برای کاهش وزن توسط قانون جذب هستید؟

اجازه دهید امروز به شما نشان دهم که چطور می‌توانید با قانون جذب از دست دادن وزن را شروع کنید. بسیاری از مردم به شما می‌گویند که با استفاده از قانون جذب می‌توانید به ذهنیت مناسبی در مورد رژیم‌های غذایی سالم برسید. آنها یک لیست تأییدیه مربوط به غذا خوردن به شما می‌دهند و شما به روش تمرین پی می‌برید و مقدار کالری را کاهش می‌دهید اما این شیوه لاغری با قانون جذب نیست! به‌جای آنچه آنها می‌گویند؟ پنج تکنیک زیر را که به شما می‌گوید چطور به‌ صورت عملی از قانون جذب استفاده کنید تا لاغر شوید را به کار بگیرید.

1- با بدن خود به‌ طور کامل سازگار باشید

قانون جذب مربوط به هماهنگی ارتعاش است، شما چیزی را که برایش انرژی می‌فرستید جذب می‌کنید. افکار، کلمات و احساسات شما حاوی ارتعاش هستند و مشابه خود را به زندگی‌تان جذب می‌کنند؛ یعنی اگر از چاقی ناراضی هستید و مدام به آن فکر می‌کنید و از جملاتی مثل‌ اینکه: من آب هم بخورم چاق میشم، استفاده می کنید به‌ راحتی با نارضایتی خود هم فرکانس می‌شوید و چاقی بیشتری را جذب می‌کنید. قانون جذب در مورد توصیه‌های متخصص تغذیه و در مورد غذاهایی که باید بخورید یا استفاده از یک رژیم غذایی خاص نیست.

وزن فعلی شما حاصل ارتعاشاتی است که تاکنون به جهان هستی ارسال کرده‌اید و او هم پاسخ داده است. شما می‌توانید چیز متفاوتی ایجاد کنید.

 با استفاده از قانون جذب، برای از دست دادن وزن، شما حرکت ارتعاشی را برای رسیدن به بدن ایده آل خود آغاز کرده‌اید.

قانون جذب و کاهش وزن
قانون جذب و کاهش وزن

برای جذب بدن ایده آل خود چه بازی ارتعاشی می‌توانید انجام دهید؟

الف: تأییدیه‌های غذایی –  آنها می توانند در انتخاب غذا به شما کمک کنند.

ب: تصاویر – از اینترنت یا مجله، عکس کسی را پیدا کنید که دارای بدن ایده آلی است که منطبق با خواسته شماست. یکی از عکس‌های خود را بیاورید و با فتوشاپ سر خود را روی بدن او بگذارید. تصویر آماده شده را روی صفحه نمایش کامپیوتر یا جایی که هرروز به آن نگاه می‌کنید قرار دهید.

ج:  قدرشناسی- هر لقمه را با عشق و احساس شکرگزاری بخورید و ارزش آن را بدانید. قدرشناسی به شما کمک می‌کند تا به نسخه لاغرتر خود دست یابید.

د: تجسم روزانه – ابزار قدرتمندی است برای کاهش وزن که فقط چند دقیقه در روز وقتتان را می‌گیرد. توصیه می‌کنم کلیپی در این مورد بسازید و هرروز به آن نگاه کنید. مثلاً کلیپی از جاهایی که چون چاق هستید خجالت می‌کشید به آنجا سر بزنید مثل استخر یا کلیپی از لباس‌های مجلسی که نمی‌توانید بپوشید درست کنید. با این حس که به‌ زودی از همه این نعمات بهره‌مند می‌شوید به کلیپ نگاه کنید چون شما در مسیر لاغر شدن قرار گرفته‌اید.

آبراهام هیکس: آنها غذا می‌خواهند و معتقدند که غذا آنها را چاق می‌کند. به‌این‌ترتیب به آنچه نمی‌خواهند فکر می‌کنند و اعتقاد آنها، چیزی را که نمی‌خواهند، ایجاد خواهد کرد.

برای خواندن مقاله کامل پنج نکته مهم برای کاهش وزن با قانون جذب و اطلاع از 4 تکنیک دیگر، روی دکمه زیر کلیک کنید.

دانلود

منبع: نیک جذب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.