مستند راز –  بخش پنجم

مستند راز  بخش پنجم

جذب خواسته ها
جذب خواسته ها

وقتی که من با استون کار میکردم اون  بهم گفت میخوام یه هدفو مشخص کنی که اونقدر بزرگ باشه که اگه بهش برسی از تعجب خشکت بزنه. و اینو بدونی که فقط به خاطر چیزی که من به تو یاد دادم تونستی به این هدف برسی.

خب اون موقع من سالی حدود 8 هزار دلار درآمد داشتم و به دلیلی میخواستم هدفامو طوری انتخاب کنم که بشه ارزش مشخصی براش قائل شد. پس من گفتم که میخوام 100 هزار دلار در یک سال در بیارم. و هیچ ایده ای هم نداشتم که چطور این کارو بکنم. هیچ استراتژی و هیچ امکانی رو تصور نمیکردم ولی با خودم گفتم من اینو اعلام میکنم. واضح بیان میکنم و بهش ایمان خواهم داشت. یه جوری رفتار میکنم که انگار اتفاق افتاده و منتشرش میکنم و من این کارو کردم.

یکی از چیزهایی که اون یادم داد این بود که هر روز چشمامو ببندم و اهدافمو تجسم کنم. به شکلی که الان بهشون رسیدم.

و منم برای خودم یه اسکناس 100 هزار دلاری درست کرده بودم که چسبونده بودمش به سقف، اینطوری اون اولین چیزی بود که بعد از بیدار شدنم میدیدم. به بالا نگاه میکردم و اون اونجا بود و بهم یادآوری میکرد که خواسته ی من اینه. و بعد من چشمامو می بستم و داشتن این 100 هزار دلار رو تجسم میکردم. روش زندگیمو. جالبه که در سه روز آینده هیچ اتفاق خاصی نیوفتاد. خیلی ناگهانی وقتی که زیر دوش بودم یه ایده 100 هزار دلاری به ذهنم رسید. من یه کتاب داشتم که خودم نوشته بودم و به خودم گفتم که اگه بتونم 400 هزار نسخه از کتابمو هر کدوم 25 سنت بفروشم اونوقت 100 هزار دلار گیرم میاد.

خب کتاب که آماده بود ولی من هرگز این فکر رو نداشتم. فکر میکنم یکی از رازها هم همین باشه. وقتی شما افکار الهام شده ای دارید باید بهشون اعتماد کنید و باید به اونها عمل کنید. خب ولی من نمی دوستم چطور باید این کار رو بکنم. نمی دونستم که چطوری میتونم 400 هزار نسخه رو بفروشم. هرگز این کارو نکرده بودم. و بعد مجله نشنال ENQUIRER رو توی سوپر مارکت دیدم. من اونو میلیونها بار دیده بودم. فقط به عنوان پس زمینه. ولی ناگهان اون به سمت من پرید و شد تصویر اصلیم. من با خودم گفتم: اوه اگه خواننده های مجله درباره ی کتاب من بدونن مطمئنا 400 هزار نفر خواهند رفت و اونو خواهند خرید.

  • نطق زیبایی بود. میخوام باهاتون مصاحبه کنم. بذارید کارتمو بهتون بدم.
  • خبرنگار کجایین؟
  • من آزاد کار میکنم. مقالاتمو میدم به نشنال ENQUIRER

یاد سریال معجزه های باورنکردنی افتادم.  فهمیدم این واقعیت داره. بعد اون مقاله چاپ شد و فروش کتاب من شروع کرد به بالا رفتن. ولی نکته ای که من میخوام بگم اینه که من داشتم تمام این اتفاقات متفاوت و اون خبرنگار رو به زندگیم جذب میکردم. خلاصه اینکه من اون سال 100 هزار دلار رو بدست نیاوردم. ما 92 هزار و 327 دلار درآوردیم. ولی فکر میکنید که افسرده شده بودیم و میگفتیم نه جواب نمیده؟

نه! ما میگفتیم: خدایا این شگفت انگیزه.

و حتی همسرم به من گفت: وای اگه این برای 100 هزار دلار عملیه، فکر میکنی برای 1 میلیون دلار هم عملی باشه؟ و من گفتم نمیدونم فکر میکنم بشه، بیا امتحانش کنیم. و ناشر من در واقع برام یه چک کشید. اون چک حق تالیف بود برای اولین کتاب سوپ مرغ برای روح. اون یه صورت خندان روی امضاش کشیده بود چون اولین چک یک میلیون دلاریش بود. پس من از تجربه ی خودم آگاهم چون خودم میخواستم که امتحانش کنم که آیا واقعا این راز عمل میکنه؟  ما اون رو به آزمایش گذاشتیم و اون کاملا عمل کرد و من زندگیمو به همین روش ادامه میدم تمام روزامو.

راز قانون جاذبه
راز قانون جاذبه

خب من میتونم فکر کنم که خیلی ها که الان دارن این فیلم رو میبینن چی فکر میکنن. و اون اینه که من چطور میتونم پول بیشتری رو به زندگیم جذب کنم. چطور میتونم بیشتر از اون اسکناس های سبز گیر بیارم. چطور میتونم ثروت و مکنت بیشتری فراهم کنم. چطور وقتی که شغلم رو دوست دارم میتونم با مشکل بدهکاریهام مواجه بشم. و این باور رو که ممکنه سقفی برای پولی که من درمیارم وجود داشته باشه. چون من دارم از طریق شغلم پول در میارم. چطور میتونم بیشتر در بیارم؟

قصدش رو داشته باشید.

این برمیگرده به یکی از اون چیزهایی که ما در طول تمام این برنامه داشتیم در موردش صحبت میکردیم. وظیفه ی شما اینه که اون چیزی که میخواید از کاتالوگ کائنات انتخاب و اعلام کنید. خب اگه پول یکی از اینهاست، بگید که دوست دارید چقدر داشته باشید.

من دوست دارم که 25 هزار دلار درآمد غیرمنتظره داشته باشم اونم در 30 روز آینده یا هرجور آرزوی دیگه ای که دارید.

اگر مردم هدفشون خلاص شدن از بدهکاریه این شمارو تا ابد بدهکار نگه میداره. هر آن چیزی رو که بهش فکر میکنید جذب خواهید کرد. شما میگید اون خلاص شدن از قرضه؟ اگه دارید به بدهکاری فکر می کنید. بدهکاری رو جذب می کنید. یه برنامه ی پرداخت قبوض اتوماتیک طراحی کنید و شروع کنید به تمرکز بر ثروت.

مردم به من میگن من دوست دارم درآمدم رو در سال آینده دو برابر کنم. ولی وقتی که به اعمالشون نگاه میکنیم می بینیم اونا کارهایی که برای این هدف لازمه انجام نمیدن. انوقت فوری برمیگردن و میگن خب من نمیتونم پول اینو بدم خب باشه، میدونین چیه؟ کائنات میگه: فرمانبردارم سرورم.

وقتی که اولین بار راز رو فهمیدم برام قبض میومد هر روز یه دسته قبض لای نامه ها برام میومد و من فکر میکردم که چطور میتونم این وضع رو تغییر بدم. قانون جاذبه بیان میکنه که اون چیزی رو که روش تمرکز کنید به دست خواهید آورد. پس من یه صورت حساب بانکی گرفتم روی مجموع موجودی رو لاک گرفتم و یک موجودی جدید رو جای اون وارد کردم. دقیقا همون مقداری رو که دوست داشتم توی بانک داشته باشم نوشتم.

خب چی میشه که اگه تجسم کنم که با نامه هام یه دسته چک برام میاد. بعد از اون تجسم کردم که یه دسته چک با نامه هام برام اومده در کمتر از یک ماه همه چیز شروع به تغییر کرد. و این خیلی جالبه امروز دیگه فقط تو نامه ها برام چک میاد. یه چند تا قبض میاد ولی بیشتر از قبض ها برام چک میاد.

من با این فکر بزرگ شدم که باید برای پول سخت کار کرد و بعد من این فکر رو با این عوض کردم که پول راحت بدست میاد. به نظر مثل یک دروغ میاد درسته. یه قسمت از مغزتون هست که خواهد گفت: ای دروغگو خیلی هم سخته. پس باید بدونید که این برو بیا تا مدتی مثل مسابقه ی تنیس وجود خواهد داشت.

وقتی موضوع ایجاد ثروت به میان میاد. ثروت یه قرارداد ذهنیه. همش به این برمیگرده که شما چطور فکر کنید.

من میتونم بگم که 80 درصد آموزشهایی که من به صورت خصوصی به افراد میدم در مورد روانشناسی اونها و نحوه ی تفکرشونه و میدونم که وقتی افراد اینو میشنون میگن: اوه شما میتونید ولی من نمیتونم. هر انسانی قابلیت تغییر در روش برقراری ارتباط و تعاملش با پول رو داره.

در حقیقت تنها یک رودخانه ی خوشبختیه که جریان داره. این رودخانه ای از انرژی مثبت خالص و جهان هستی  و هرآنچه ما میشناسیم. فقط سرشار است از او،  این جهانیه که برمبنای خوشبختی ساخته شده. و این خوشبختی بی حد و حصر وجود داره و هنگامی که شما اجازه میدید که این رودخانه جریان پیدا کنه با تمام وجود احساس بسیار بسیار خوبی خواهید داشت.

برای خواندن قسمتهای دیگر این مقاله از لینکهای زیر استفاده کنید: 

مستند راز – بخش اول

مستند راز – بخش دوم

مستند راز – بخش سوم

مستند راز – بخش چهارم

مستند راز – بخش پنجم

 

منبع: گروه تحقیقاتی نیک جذب

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 + پنج =