مستند قانون جذب-فراتر از راز

مستند قانون جذب-فراتر از راز

فقط کافی است این سه چیز را درک کنید: خواستن، اعتقاد داشتن، رسیدن.

قانون جذب ثروت و فراوانی

باب پراکتور: اگر می خواهید به آرزوهایتان برسید باید کاری کنید که دنیای درونتان دنیای بیرونتان را کنترل کند.

اولین گام توانگر شدن این است که سپاسگزارتر باشیم.

جک کنفیلد: باید تقاضا کرد، باور کرد، دریافت کرد. در مرحله ی دوم نیاز به عمل و اقدام است.

این باور شماست که اعمال شمارو تعیین می‌کند. باور این نیست که یک گوشه بنشینید و بگویید من می‌توانم ثروتمند بشوم. باور یعنی اقدام و انجام کارهایی که ثروت تولید می کند.

کلید ثروتمند شدن، عمل کردن به جای ترسیدنه. عمل به جای شک، عمل به جای حرف زدن. عمل کردن به جای ناراحتی و عمل به جای شک و تردید و عمل به جای هرچیز دیگه است.

ما بطور همزمان در 3 سطح آگاهی زندگی می کنیم. باید از سطح بالاتر یعنی فکر شروع کنیم و در نهایت به سطح آگاهی مادی که پایین ترین هست برسیم.

باب پراکتور: لازم نیست بدانید چطور می خواهید آن کار را انجام دهید. (برادران رایت هم نمی دانستند چطور می خواهند هواپیما بسازند اما می خواستند پرواز کنند.)

اولین چیزی که می خواهید به آن برسید چیست، بعد از خودتان بپرسید که چرا و بعد اگر به این خواسته خود رسیدید گمان می کنید برآورده کردن این خواسته باعث چه اتفاقی در زندگی شما می شود؟

وضوح و شفافیت قدرت است؛ فقط ذهن خودتان را روشن کنید و شاهد باشید که بطور اتوماتیک همه چیز به زندگی شما جذب خواهد شد.

قانون استفاده از ذهن، هر چیزی که دور و بر ما وجود دارد قبل از همه در ذهن بوده است.

جک کنفیلد: اگر می خواهید به ثروت برسید باید برای خودتان تعیین کنید. منظور شما از ثروت چیست، چقدر پول می خواهید داشته باشید.

جذب ثروت

ابتدا سبک زندگی خودتان را طرح ریزی کنید و ببینید این سبک زندگی چقدر خرج دارد و به عدد مشخصی از ثروت برسید و بدونید این همون عددیه که باید به اون برسید و باور کنید که می تونین به اون رقم برسید، هر روز اون رو تجسم کنید و وقت عمل دست به اقدام بزنید، تسلیم نشید. پافشاری کنید تا به هدف مورد نظر برسید.

جو ویتالی: اگر ثروت خودش رو به شما نشون نمیده به این دلیله که شما در درونتون احساس می کنید حق این ثروت رو ندارید. این بخشی از ناخودآگاه شماست که باید روی آن کار کنید. ثروت و توانگری حق طبیعی شماست که از زمان تولد در اختیار شما بوده و اگر آن را حس نمی کنید دلیلش باورهای ناخودآگاه شماست.

انسان، جسم مادی، روح = ما چیزی فراتر از آنچه می بینیم هستیم. ما موجوداتی چند بعدی با افکاری چند بعدی هستیم.

جهش کوانتومی، باور داشته باشید که اون اتفاق امکان پذیره. اولین گام این است که شما توانایی انجام کار را دارید. خودتون رو ببینید که اون کار رو انجام می دهید. روی کاغذ بنویسید شاد و سپاسگزارم که درآمد 1 سالم را در 1 ماه در می آورم.

یک قدم محکم و درست در مسیر صحیح، بیشتر از صد سال فکر درباره ی اون ارزش دارد.

هرچه با دنیا راحت تر باشید و خدمات بیشتری به دنیا عرضه کنید ثروت بیشتری وارد زندگی شما خواهد شد.

منبع: فیلم مستند فراتر از راز- قانون جذب 2

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 × دو =