شکرگزاری

شکرگزاری

شکرگزاری
شکرگزاری

از این به بعد احساس خوبمون رو در سایت نیک جذب به اشتراک میذاریم و بیشتر به خاطر داشته هامون از خدا سپاسگزاری میکنیم. خوشحال می شیم متن شکرگزاری شما رو بخونیم و برای بیشتر شدن نعمت های زندگیتون دعا کنیم.

شکرگزاری 27 آبان 97

خدایا امشب می خوام ازت تشکر کنم.  بذار از روز اول شروع کنم همون روزی که به دنیا اومدم و خانوادم با خوشحالی منو به خونه آوردن؛ همینجا چندتا نعمت بهم دادی که بر من واجبه شکرگزاری کنم و بگم قدرشونو میدونم.

1- خدای عزیزم ازت ممنون و سپاسگزارم که منو از نظر جسمی صد در صد سالم آفریدی. سپاسگزارم سپاسگزارم سپاسگزام.

2- خدای عزیزم ازت ممنونم که منو از نظر روانی سالم و سلامت آفریدی. سپاسگزارم سپاسگزارم سپاسگزام.

3- خدای عزیزم ازت سپاسگزارم که خانواده ی خوبی برام در نظر گرفتی که با عشق و محبت منو بزرگ کردن و هیچ منتی هم سرم نذاشتن. سپاسگزارم سپاسگزارم سپاسگزام.

4- خدای عزیزم به خاطر پدر و مادر و پدربزرگها و مادربزرگهای گلم که همه منو دوست داشتن ازت ممنونم. سپاسگزارم سپاسگزام سپاسگزارم.

 

5- خدای عزیزم تو به من اجازه رشد دادی و من به درستی و خوبی رشد کردم. سپاسگزارم سپاسگزارم سپاسگزام.

6- خدای مهربانم تو، به من توانایی یادگیری بخشیدی و در تمام مراحل زندگیم حامی من بودی. سپاسگزارم سپاسگزارم سپاسگزام.

7- نازنین خدای من تو همیشه در کنارم بودی حتی اگه من توی راه اشتباهی پا میذاشتم تو بازم کنارم بودی که منو به سمت خودت هدایت کنی. سپاسگزارم سپاسگزارم سپاسگزام.

خدای عزیزم که عشق مطلقی، منو ببخش که تا حالا قدرتو ندونستم و به اندازه ی کافی ازت تشکر نکردم.  منو ببخش مهربان خدای عزیزم. من ناآگاه بودم.

اما حالا باهمین آگاهی اندکی که از لطف و کَرمت بدست آوردم به سمت تو برگشتم و ازت میخوام منو ببخشی و به نعمت های عالی که به من و خانوادم بخشیدی برکت بدی.

خدای مهربانم به سلامتی، آرامش و دارایی و توانایی مالی و معنوی و سعادت من و خانواده ی من برکت بده و به تمام مردم دنیا احساس خوب ایمان به خودت رو بچشون.

خدای عزیزم برای تمام احساس های خوب و زیبایی که تا حالا داشتم و بعد از این خواهم داشت ازت ممنون و سپاسگزارم.

خدایا شکرت به خاطر تمام نعمت هایی که تا این لحظه به من بخشیدی. خدایا شکرت به خاطر تمام نعمت هایی که از این لحظه به بعد به من می بخشی. 

خدایا شکرت به خاطر تمام صفت های خوب و بی نظیرت. خدایا شکرت شکرت شکرت به خاطر هرباری که در طول عمرم به من نظر می کنی. خدای عزیز و مهربان و رحمان و رحیم، دوست دارم و ازت ممنونم که منو آفریدی و بهم اجازه زندگی کردن روی کره زمین و آشنایی با مخلوقات زیباتو دادی. سپاسگزارم.

 

مطالب مرتبط:

زیبایی خلقت خدا

 

منبع: گروه تحقیقاتی نیک جذب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

19 − سه =